• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pažinkite Balkanų pusiasalį tik už 1252Lt.

Šiandien siūlome jums kelionę po Balkanus. Pamatykite tokias nuostabiai gražias šalis kaip Juodkalniją, Bosnija ir Hercagoviną, Kroatiją, Serbiją ir Albaniją. Pajuskite Balkanų dvasią- kalnus, vietinę virtuvę, jūrą.Pažinkite Balkanų pusiasalį tik už 1252Lt. Kelionę užsisakykite jau šiandien!!! Pasinerkite į nuotykius!!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.24

Trukmė:9 dienos

Nakvynė: 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais Juodkalnijoje ir 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose arba pensionuose.

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena:

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena:

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykstame į Sarajevą – Bosnijos ir Hercegovinos sostinę.Ekskursija: Senoji rotušė (Nacionalinė biblioteka), Baščaršija – pagrindinė prekyvietė, Miljackos upės tiltai, Senoji sinagoga. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena:

Pusryčiai. Kelionę tęsiame per Bosniją ir Hercegoviną. Atvykstame į Mostarą. Trumpa pažintis su vienu gražiausių Hercegovinos miestų.Atvykstame į Dubrovniką, gražiausią Kroatijos miestą.Po to į Juodkalniją. Nakvynė privačiame sektoriuje viename iš Juodkalnijos kurortų.

 

4 diena:

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui kurorte prie Adrijos jūros arba išvyka į Albaniją*. Aplankysime vieną seniausių Europos miestų – Škoderį,Išvykos metu taip pat pamatysite Albanijos sostinę Tiraną ir senovinę Krują.Krujoje galėsite susipažinti su albaniška virtuve*. Vakare grįžtame į kurortą. Nakvynė.

 

5 diena:

Pusryčiai. Vykstame į Kotoro įlanką ir miestą.Aplankysime Herceg Novio ir Kotoro miestus. Grįždami grožėsimės turtuolių mėgstamos Šv. Stefano salos panorama. Nakvynė.

 

6 diena:

Pusryčiai. Vykstame į Stari Barą. Pakeliui sustosime pasigrožėti vienu seniausių pasaulio alyvmedžių (Senasis Mirovicos alyvmedis).Vykstame į Ostrogo vienuolyną* įsikūrusį ant įspūdingų uolų 900 m aukštyje.Po to keliavinas link Durmitoro nacionalinio parko*, grožintis įspūdingais Moračos ir Taros kanjonais. Nakvynė pensione, apsuptame nuostabių kalnų peizažų.

 

7 diena:

Pusryčiai. Vykstame prie Juodojo ežero*.Vakarop atvykstame į Belgradą.Pažintis su Serbijos sostine.Nakvynė viešbutyje.

 

8 diena:

Pusryčiai. Kelionė per Vengriją. Atvykstame į Budapeštą. Pažintis su Vengrijos sostine Budapeštu.Išvykstame į Slovakiją. Nakvynė viešbutyje.

 

9 diena:

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

 

Svarbi informacija: vykstant į šią kelionę būtina turėti pasą!

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 5 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose arba pensionuose; 3 nakvynės su pusryčiais privačiame sektoriuje viename iš Juodkalnijos kurortų; programoje nurodyta ekskursinė programa; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus objektus ir vietinių gidų paslaugos ~ 100 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Pastabos:

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Kauno, Vilniaus, Alytaus arba Marijampolės. Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų).


Daugiau informacijos apie kelionę bei jos užsakymą galite  sužinoti paskambinę mums telefonu +37069244022 arba  parašę el. paštu: informacija@etours.lt

Taip par maloniai laukiame Jūsų  apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours