• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pažinkite kitokią Italijos pusę, aplankykite Toskaną

Visi puikiai žinome Italiją bei jos sostinę Romą, taip pat nuostabiąją Veneciją bei kitus turistų mėgstamus šios šalies miestus. Šį kartą siūlome kiek kitokį kelionės variantą. Pažinkite kitokią Italijos pusę, aplankykite Toskaną ir pailsėkite prie jūros. Kaina nuo 1590 lt.  Nuostabūs įspūdžiai ir nauji potyriai laukia jūsų. Užsisakykite kelionę jau dabar !!!

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.08.16

Trukmė: 8  dienos

Nakvynė: 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

2 diena

Pusryčiai. Vykstame į  Bavarijos sostinę Miuncheną. Pažintis su senamiesčiu: centrinė pėsčiųjų gatvė, Marijos aikštė,  Dievo motinos katedra, Senoji ir Naujoji Rotušė, Odeono aikštė, Opera.  Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti seniausioje ir didžiausioje Bavarijos aludėje – Hofbrauhaus*. Išvykstame į Italiją.  Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

Pusryčiai. Vykstame  į Cinque Terre – penkias žemes, kurias sudaro penki žavūs miesteliai : Monterosso al Mare, Varnazza, Corniglia, Manarola ir Riomaggione. Apžvalginė ekskursija laivu* arba traukiniu* po pasirinktus parko miestelius, su nuostabiu vaizdu į Viduržemio jūrą, jos skalaujamus uolėtus krantus. Vykstame į Portovenere – nuostabaus grožio kurortinį miestelį, kuris pasitinka iškyšulyje stūksančia įspūdinga Doria pilimi, Šv. Laurencis bažnyčia. Atvykstame į vieną  iš kurortų prie Tirėnų jūros. Nakvynė viešbutyje.

 

4 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Po pietų vykstame į Luką – kompozitoriaus Džiakomo Pučini gimtinę. Pažintis su senamiesčiu, kuriame gatvių tinkas išlikęs nuo romėnų laikų: Šv. Mišelio ir Foro Katedra, pastatyta buvusio romėnų forumo vietoje. Vykstame į Pizą, buvusį galingą, nepriklausomą jūrų uostą prie Ligūrijos jūros. Aplankysime stebuklų lauko ansamblį, romaninio stiliaus Katedrą ir garsųjį Pizos bokštą. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

 

5 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vykstame į UNESCO saugomą „nuostabių bokštų“ miestelį San Džiminiano. Pažintis su senamiesčiu: Katedros aikštė, Rotušė, Cistern aikštė, Velnio bokštas, Šv. Pranciškaus bažnyčia, Didysis bokštas. Vykstame į Kianti  regioną,  garsėjantį puikiu alyvuogių aliejumi, jautiena bei vynu. Degustacija*. Vykstame į Sieną – miestą  išsaugojusį savo klestėjimo laikų galybę. Ekskursija po miestą. Grįžtame į viešbutį. Nakvynė.

 

6 diena

Pusryčiai. Vykstame į renesanso kultūros lopšį – Florenciją, kurioje gimė garsus italų poetas Dantė ir ryškų pėdsaką paliko Mediči šeima. Pažintis su miestu:  gotikinė Santa Marija del Fiore katedra su šalia esančia Džoto projektuota varpine*, Sinjorijos aikštė, Šv. Lauryno bažnyčia ir Mediči koplyčia*,  Ponte Vekijo tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėmis, Šv. Kryžiaus bažnyčia, kurioje palaidoti šį miestą labiausiai išgarsinę žmonės ir kt. Laisvas laikas, kurio metu norintys galės apsilankyti viename garsiausių meno muziejų – Ufiči galerijoje*. Išvykstame link Paduvos. Nakvynė viešbutyje.

 

7 diena

Pusryčiai. Vykstame į Veneciją. Atvykę plaukiame laivu* iki Šv. Morkaus aikštės. Aplankysime Šv. Morkaus aikštę ir Baziliką* su auksiniu altoriumi ir arklių galerija*, Dožų rūmus, Rialto ir Atodūsių tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio varpinę*, aplankyti Venecijos bažnyčias. Kelionė per Italiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

8 diena

 Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vėlai vakare  grįžtame į Lietuvą.

 

Pažinkite kitokią Italijos pusę

Pažinkite kitokią Italijos pusę

 

Pažintinę kelionę autobusu galite užsisakyti  telefonu arba  elektroniniu paštu

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu; 7 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus ~ 100 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours