• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pažintinė kelionė autobusu Viena – Bratislava

Siūlome itin gerą išvykos variantą, nes dabar pažintinė kelionė autobusu Viena – Bratislava kainuoja vos nuo 690 litų. Aplankykite Austrijos sostinę ir susipažinkite su garsiausiomis šio miesto vietomis, pakeliui užsukite į Bratislavą ir atgauti jėgas Bešeniovo terminiuose baseinuose. Nelaukite, užsisakykite pažintinę kelionę jau dabar !!!

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.07.10

Trukmė: 4  dienos

Nakvynė: 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena

 Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vykstame į Austrijos sostinę ir Dunojaus metropoliją – Vieną. Tai imperatoriškos prabangos ir elegancijos miestas. Apsilankymas Šionbruno rūmuose*, saugomuose UNESCO. Ištaigingi baroko stiliaus rūmai, apsupti vaizdingu parku ir gėlynais, yra vienas iš dažniausiai lankomų ir svarbiausių Austrijos sostinės kultūros objektų. Vienos centre apžvalginės ekskursijos metu aplankysime Habsburgų rūmus – Imperijos simbolį, Rotušę, Šv. Stepono katedrą – vieną didžiausių ir gražiausių Austrijos bažnyčių, garsiąją Vienos Operą, Nacionalinį teatrą, paminklą žymiausiai Imperatorienei Marijai Terezai, pasivaikščiosime nuostabiame miesto parke, kuriame yra paminklas valsų „karaliui“ J. Štrausui, susipažinsime su modernia ir nepakartojama Hundertvaserio architektūra ir kt. Laisvas laikas. Išvykstame į Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena

Pusryčiai. Trumpa pažintis su Bratislava: Šv.Martyno katedra, kurioje vienu metu buvo karūnuojami Vengrijos karaliai, Bratislavos pilis, Senamiesčio aikštė. Vykstame į nepakartojamą Trenčin pilį*. Tai viena iš didžiausių Slovakijos pilių, pastatyta ant aukštos kalvos. Ši pilis buvo pradėta statyti XI amžiuje, istorijos bėgyje daug kartų rekonstruota, perstatinėta, atlaikė čekų, lenkų, totorių, turkų armijų puolimus. Vykstame atgauti jėgas Bešeniovo terminiuose baseinuose*, kurių karštoji versmė trykšta iš 1987 m gylio. Nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

 

Pažintinė kelionė autobusu Viena - Bratislava

Pažintinė kelionė autobusu Viena - Bratislava

 

Pažintinę kelionę autobusu galite užsisakyti  telefonu arba  elektroniniu paštu.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu

3 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose

Kelionės vadovo paslaugos

Ekskursinė programa

Kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus objektus ~ 40 EUR

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

 

 

 

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours