• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pigūs lėktuvo bilietai į Londoną, kaina tik 198lt. !!!

Nepraleiskite progos pasinaudoti šiuo puikiu pasiūlymu, nes tik dabar pigūs lėktuvo bilietai į Londoną, kaina tik 198 lt. !!! Jei dar nespėjote aplankyti šio miesto, suskubkite ir įsigykite bilietus jau šiandien. Taip puiki progo įsigyti kelionę už mažą kainą !!!

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.06.06

Grįžimas: 2014.06.11

Skrydžio kaina į abi puses: 198 lt.

Apgyvendinimo kaina už 5 naktis 533 lt.

 

Apie skrydį:

Pigūs lėktuvo bilietai į Londoną

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia:  Lėktuvo bilietai

 

 

Viešbutis:

Šiuo metu siūlome apsistotiComfort Heathrow3* viešbutyje, kuriame 5 naktų viešnagė su pusryčiais  asmeniui  kainuos 533 lt. Viešbutis įsikūręs šalia Heathrow oro uosto. Nuo centro nutolęs  apie 3 kilometrus. Autobusų stotis: 8.5 km. Autobusų stotelė: 5 minutės pėščiomis nuo viešbučio. Traukinių stotis: 1.0 km. Metro stotis: 5.0 km.

 

 

Viešbutį apžiūrėti  galite paspaudę nuorodą čia: Viešbučiai Londone

 

Viešbutį išsirinkti ir užsisakyti galite paskambinę mums telefonu arba susisiekę  elektroniniu paštu

 

 

Verta aplankyti:

Šis miestas turi daugybę vietų, kurias verta aplankyti ir apžiūrėti. Mes rekomenduojame nuvykti į Londono gamtos muziejų, kuriame yra daugybė eksponatų susijusių tiek su gamta tiek su istorija. Muziejaus lankymas yra nemokamas. Taip pat rekomenduojame nuvykti ir iš arti pamatyti Bekingemo rūmus, kuriuose gyvena pati Anglijos karalienė. Norintiems apžvelgti miestą iš aukštai, siūlome tai darydi pakilus apžvalgos ratu, kuris dar vadinamas Londono akimi.

 

Turite klausimų? Ieškote lėktuvo bilietų ar domitės paskutinės minutės kelionių pasiūlymais? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours