x
Pirkimo taisyklės

Dovanų kupono įsigijimo sąlygos:

 

Dovanų kuponas patvirtina Dovanų kupono turėtojo teisę pasirinkti ir atsiskaityti už iš UAB „Konti“ įsigyjamas paslaugas už Dovanų kupone nurodytą sumą. Dovanų kupono turėtojas paslaugas gali išsirinkti www.etours.ltsvetainėje arba atvykęs į kelionių agentūros Etours.lt biurus. Prieš atvykstant į biurą būtina iš anksto susitarti dėl vizito laiko.

Dovanų kupono turėtojas privalo:

–   Perkant paslaugas Etours.lt kelionių agentūros biure iš anksto informuoti jį aptarnaujantį darbuotoją kad bus atsiskaitoma Dovanų kuponu ir pateikti Dovanų kupono unikalų numerį.

–   Įsigyjant kelionę internetu dėl apmokėjimo reikia skambinti telefonu + 370 692 44022 (darbo dienomis nuo 10:00 iki 17:00 val.) arba rašyti laišką el paštu infromacija@etours.lt. Laiškai tikrinami ir į juos atsakoma darbo dienomis 10:00-17:00 valandomis. Savaitgaliais ir švenčių dienomis nedirbame. Gavus laišką ne darbo metu negalime garantuoti, kad norimos užsakyti paslaugos kaina liks nepasikeitųsi.

Įsigyjant paslaugas, viršijančias sumą, nurodytą dovanų kupone – trūkstamą sumą galima sumokėti grynaisiais arba banko pavedimu. Išsirinkus paslaugas už mažesnę sumą, dovanų kupone nurodytos sumos likutis negrąžinamas.

Dovanų kupono galiojimas 24 mėnesius nuo jo įsigijimo datos. Pasibaigus Dovanų kupono galiojimui, kuponas nustoja galioti ir kupone nurodyta pinigų suma negrąžinama.

Dovanų kuponas naudojamas tik vieną kartą. Dovanų kupone nurodyta suma negali būt skaidoma dalimis. Dovanų kuponas į pinigus nekeičiamas.

Dovanų kuponu galima atsiskaityti tik už UAB „Konti“ www.etours.lt parduodamus Novaturas/TezTour/Coral Travel/Itaka/ JoinUp kelionių paketus, ar atskiras apgyvendinimo paslaugas (viešbučius), jei yra galimybė norimą viešbutį užsakyti.

Dovanų kupono gavėjas yra atsakingas už dovanų kupono saugumą ir supranta, jog praradęs Dovanų kuponą nebeturės galimybės juo galės pasinaudoti. UAB „Konti“ neatsako už perduoto Dovanų kupono duomenų saugumą, taip pat neturi jokios pareigos tikrinti, ar Dovanų kuponą pateikęs asmuo teisėtai juo naudojasi ir/arba informuoti turistą apie Dovanų kupono panaudojimo faktą. Bet kuriam asmeniui pateikus Dovanų kupono duomenis ir prašant sudaryti sutartį kupono pagrindu, bus laikoma, jog Dovanų kuponą pateikęs asmuo yra teisėtas jo savininkas.