• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

  • TUI KELIONĖS

Tez Tour Kelionės

Ryte prabudai išpiltas šalto ir šlapio prakaito, kai supratai, jog realybė, kurioje ką tik buvai, yra sapnas. Taip, tu tik sapnavai saulės įkaitintą padangę, vaiskiai mėlyną dangų, nesibaigiančią smėlėtą pakrantę, vaisių kokteilį rankoje, patogiausią pasaulyje gultą… Ir ne, tas jūros ošimas ir klegantys paukščiai irgi buvo netikri. Tokie sapnai – signalas, jog metas mesti darbus į šoną, atsipalaiduoti nuo klientų ir kolegų, pabėgti nuo kasdieninės rutinos, patirti neišdildomų įspūdžių, įamžinti stebuklingiausias akimirkas, o svarbiausia – susirūpinti savo poilsiu!

Tez Tour – viena didžiausių kelionių organizatorių Lietuvoje, sukaupusi jau 13 metų patirtį! 2015 metais Tez Tour paslaugomis besidžiaugiančių žmonių skaičius perkopė 85 tūkstančius ir sparčiai auga toliau – o tai puikus PATIKIMUMO rodiklis.

LENGVIAU NEBŪNA arba trumpai apie privalumus:

  1. Už lango šlapia ir šalta? Paroje per mažai valandų, kad viską spėti? Bijote pamiršti kažką svarbaus? Jums nereikia dėl to sukti galvos, Etours atsakys į visus Jūsų klausimus! Užsisakykite bilietus tiesiog NAMUOSE interneto pagalba!
  2. Patinka išsami ir profesionali konsultanto konsultacija? Manote, kad kokybiškiausias pasirinkimas bus bendrajant ir renkantis gyvai? Dėl to sunkumų nekils – Tez Tour agentūrose gausite kokybišką aptarnavimą ir VISUS atsakymus.
  3. Tez Tour laikosi principo NUO DURŲ IKI DURŲ: palinki geros kelionės sostinės oro uoste, pasitinka lėktuvui nusileidus ir nuveža į viešbutį.
  4. Etours pasirūpins, jog visus Tez Tour pasiūlymus gautumėte geriausiomis sąlygomis ir kainomis!

Nesibaigianti šventė apvalius metus: nuolaidos ir nesibaigiančios internetinės akcijos, kelionių bilietai, viešbučių pasiūlymai, pramogos, ekskursijos, dovanos, išpardavimai… Sąrašas tikrai nėra baigtinis! Etours darbas – nepamirštamas Jūsų poilsis!

Jeigu turite klausimų – susisiekite, Etours komanda atsakys į VISUS Jūsų klausimus!

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours