• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Poilsis Sardinijoje tik 1662Lt už 7 naktis

Turime jums išankstinį kelionės pasiūlymą į vieną gražiausių Italijos salų.Poilsis Sardinijoje tik 1662Lt už 7 naktis.  Apgyvendinimą siūlome keturių žvaigždučių viešbutyje Abamar pietvakarinėje Sardinijos salos dalyje, Išvykimas rugsėjo mėnesį, todėl turite puikią galimybę susiplanuoti savo atostogas iš anksto.

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.09.30

Trukmė: 7 naktys

Viešbutis: Abamar (S.M di Pula) 4*

Maitinimas: Pusryčiai ir vakarienė

Organizatorius: Tez Tour

 

Viešbutis:

Viešbutis pietvakarinėje Sardinijos salos dalyje, Santa Margarita di Pula miestelyje, apie 40 km iki Kaljario oro uosto.Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, apsuptas pušų giraičių. Viešbučio teritorijoje yra viskas, ko gali prireikti patogiai poilsiauti (restoranai, barai, baseinas, teniso kortai ir kt.) Mažiesiems svečiams yra mini klubas (italų, anglų kalba). Didžiausias viešbučio privalumas – privatus balto smėlio paplūdimys. Rekomenduojamas šeimoms.

 

Numeryje:

erdvus, vieno kambario numeris, miegamasis su nedidele svetaine (be durų), nedidelis balkonas, maks., 2+2 asm.

 

Apie Sardiniją:

autonominis Italijos regionas, apimantis visą Sardinijos salą. Iš visų pusių krantus skalauja Viduržemio jūra. Regione gyvena 1,6 mln. gyventojų, sostinė – Kaljaris.Salos paviršius kalnuotas, sudarytas iš senų, erozijos nudilintų kalnų. Kalnų grandinės, kurių aukštis svyruoja tarp 300 ir 1000 m raižo visą salą. Rytinėje salos dalyje iškilęs Dženardžentu masyvas, kuriame yra aukščiausia Sardinijos vieta – Punta La Marmora. Sardinija – vienas mažiausiai ir rečiausiai apgyvendintų Italijos regionų. Dauguma gyventojų ir tuo pačiu didesnių miestų susitelkę pakrantėse, tuo tarpu centrinė salos dalis gyvenama retai, ten vyrauja kaimiškos gyvenvietės. Svarbiausios Sardinijos upės yra Tirsas, Koginasas ir Flumendoza. Vienintelis natūralus ežeras – Baracas, tačiau įrengti 54 tvenkiniai. Pakrantėse yra druskingų lagūnų.

 

Ką aplankyti Sardinijoje:

Parco Nazionale Arcipelago Di La Maddalena – tai nacionalinis parkas Sardinijos šiaurėje. Giedrą dieną nuo šiauriausios La Maddalenos salos Isola Razzoli galima įžiūrėti Prancūzijai priklausančią Korsiką. Sardinijos sostinė Kaljaris yra pastatytas ant septynių kalvų. Seniausia miesto dalis, arba Castello, išsidėsčiusi ant vienos šių kalvų viršūnės, tad nuo čia atsiveria nuostabus Kaljario įlankos, dar vadinamos Angelų įlanka, vaizdas. Nuo San Remy bastiono, pastatyto iš tipiško balto kalkakmenio, galima apžvelgti bene visą Kaljarį ir pasigrožėti Viduržemio jūros vaizdais.

 

 

Abamar

Abamarą

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours