• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Prabangus poilsis naujame Amara tinklo viešbutyje

Siūlome Jums gerą atostogų variantą. Dabar prabangus poilsis naujame Amara tinklo viešbutyje su 10% nuolaida. Ilsėkites katik atidarytame viešbutyje už 2879 lt. Į kelionės kainą jau yra įskaičiuotas skrydis (20 kg registruotas bagažas kiekvienam), pervežimas iš/į oro uostą, viešbutis su pasirinktu maitinimu, gido paslaugos.

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.09.02

Trukmė: 7 naktys

Viešbutis:  AMARA ISLAND BODRUM ELITE 5*

Maitinimas: Ultra viskas įskaičiuota

Organizatorius: Tez Tour

 

Viešbutis

2014 m. liepos mėnesį atidarytas naujas “Amara World Hotels” tinklo viešbutis. Viešbutis įrengtas minimalistiniu stiliumi, jaukūs ir erdvūs numeriai, restorane siūloma paragauti įvairių šalių tradicinių patiekalų. Pušų apsuptyje driekiasi didelė viešbučio teritorija kur galima rasti įvairių pramogų tiek suaugusiems, tiek vaikams. Pastaba: 2014 m. sezono pradžioje, kaip ir visuose naujuose viešbučiuose, gali būti teikiamos ne visos išvardintos aprašyme paslaugos. Apie 15km iki oro uosto,  apie 26 km iki Bodrumo centro, apie 3 km  iki Giuverčinliko gyvenvietės, ant jūros kranto.

 

Prabangus poilsis

Prabangus poilsis

Prabangus poilsis

 

Poilsinę kelionę su nuolaida galite užsisakyti telefonu arba  elektroniniu paštu.

 

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours