x
Pradedami skrydžiai iš Vilniaus į Madridą. Ką verta aplankyti Madride?

MADRIDAS- puikus pasirinkimas ieškantiems kažko naujo 🙂

Gera žinia kelionių mėgėjams, nuo 2015- ųjų kovo 29 dienos pigių skrydžių aviakompanija “Ryanair“ pradės vykdyti skrydžius iš Vilniaus į Madridą. Šis miestas tiesiogiai bus pasiekiamas net 4 kartus per savaitę- pirmadieniais, trečiadieniais, penktadieniais ir sekamdieniais. „Ryanair“ avialinijos labai populiarios Lietuvoje ir vertinamos keliautojų dėl plataus maršrutų pasirinkimo, pigių aviabilietų bei aptarnavimo greičio ir kokybės.

Skrydžiai

Madridas tikrai vertas dėmesio miestas, kaip ir visa Ispanija, traukte traukia turistus iš viso pasaulio dėl savo spalvingumo, triukšmingumo, kultūrinio paveldo, virtuvės ir ispaniškosios dvasios. Ateinantį pavasarį nepraleiskite pasinaudoti galimybę aplankyti Madridą ir pasinaudokite patogiu skrydžių be jokių persėdimų, aviabilietus galite įsigyti ČIA, skrydžiai bus vykdomi nuo 2015- ųjų kovo 29 dienos.

Rezervuojant skrydį ilgai neužtruksite tereikia įvesti keleivių vardus ir pavardes bei pasirinkti jums tinkamą mokėjimo būdą. Apmokėti galite banko pavedimu, banko kortele arba grynaisiais mūsų kelionių agentūroje. Geriausi aviabilietų pasiūlymai mūsų puslapyje  .

Viešbučiai Madride

Madride gausu įvairiausių viešbučių, kuriuose nakvynę ras tiek ekonominės klasės turistai, tiek ieškantis prabangos.
Ieškote viešbučio Madride? Spauskite ČIA ir išsirinkite jums tinkamiausią variantą.

Papildomos paslaugos keliaujantiems

Pageidaujate išsinuomoti automobilį, spauskite ČIA

Domina kelionės draudimas ar pervežimai kreipkitės į www.etours.lt kelionių konsultantus ir mes padėsime jums išsirinkti geriausią variantą.

Įspūdingas Madridas pavasarį, žavintis tūkstančiais migdolų žiedų

Skrydžiai iš Vilniaus į Madridą prasideda pavasarį, šiame mieste yra parkas, kurį žino net ne visi vietiniai gyventojai. Parke pavasarį pražysta daugybė migdolų medžių. Quinta de Los Molinos El Salvador barrio esantis 21,5 hektarų parkas, kuriame auga ne tik migdolų medžiai, bet ir alyvuogės, pušys bei eukaliptai, yra keli ežerai bei fontanai.
Tikrasis šio parko pasididžiavimas migdolų medžiai, kiekvieną pavasarį pražystantys rožinės ir baltos spalvos žiedais, išsiskiriantys svaiginančiu kvapu. Savaitgaliais parke laiką leidžia šeimos su vaikais, romantiškai nusiteikusios poros bei draugų grupelės.

Vietinės virtuvės ypatumai

Norint pažinti miestą tiesiog yra būtina paskanauti tradicinių patiekalų, žymiausias jų yra „Cocido“- troškinys, yra tūkstantis skirtingų būdų kaip jį pagaminti, net organizuojami specialūs turai, kurių metų jūs galėsite deguotuoti įvairias šio troškinio versijas.
El Brillante kavinėje, esančioje priešais Atocha stotį, tiesiog būtina paragauti sumuštinį su kalmarais, būtinai paprašykite jį pagardinti majonezu arba citrinos sultimis.

Lankytinų vietų sąrašas

Lankytinos vietos Madride, kurias rekomenduoja aplankyti www.etours.lt kelionių ekspertai:

1. Saulės vartai (Puerta del Sol) – tai kvartalas, kuriame gausu parduotuvėlių, kavinių ir restoranų, kur gerai laiką praleis gurmanai, norintys paskanauti ispanų virtuvės patiekalų. Tai viena iš pagrindinių Madrido aikščių, kurioje yra statula- stovintis lokys prie žemuoginio medžio, tai simbolizuoja, kad Madridas yra Ispanijos širdis. Nuo čia yra skaičiuojami visi šalies atstumai, šioje aikštėje pasitinkami naujieji metai senojo pašto bokšto laikrodžio dūžiais.
2. Karališkieji rūmai (Palacio Real)- Ispanijos karalių rezidencija, tai tikrai labia ištaiginga bei verta dėmesio vieta, menanti garbingą Ispanijos istoriją. Rūmai laisvai prieinami turistams, išskyrus tas dienas kai yra naudojami valstybiniams reikalams, čia galima pasigrožėti freskomis, paauksuotomis lubomis, sietynais, paveikslais, sukaupta didžiulė biblioteka.
3. „Campo del Moro“ parkas- ramybės oazė, esanti netoli Karališkųjų rūmų, anksčiau čia vykdavo riterių turnyrai, o dabar rami vieta su daugybę gėlynų, žaliuojančių vejų ir monumentų.
4. Almudenos katedra (Catedral de la Almudena)- naujoji Madrido katedra, skirta mergelės Almudenos garbei, statybos buvo pradėtos dar XVI amžiuje, tačiau užbaigtos 1993 metais, tai neoklasicistinio stiliaus architektūros pastatas, kuris pašventintas popiežiaus Jono Pauliaus II.
5. Sendaikčių turgus, kuris įsikūręs Calle de la Ribera de Curtidores gatvėje, čia ką veikti tikrai ras sendaikčių megėjai, visokių istoriją menančių daiktų galėsite įsigyti už tikrai labai mažas kainas.
6. Šventykla (Tempolo de Debod), rasite adresu Paseo del Pintor Rosales, 2, 28008, Madrid. Ši šventykla buvo pastatyta II a. Pr. Kr. pietų Egipte. 1968 m. Egipto vyriausybė ją padovanojo madrido miestui, šventykla visuomenei atidaryta nuo 1972 metų.
7. Nacionalinis šiuolaikinio meno muziejus (Museo nacional centro de Arte Reina Sofia). Vienas geriausių ir garsiausių Europoje šiuolaikinio meno muziejų, kuriame eksponuojami garsių menininkų darbai, tokių kaip Pablo Picasso, Joan Miro ir salvador Dali.
8. Gran Via, tai viena įžymiausių Madrido gatvių, kurioje pamatysite XX a. Architektūros statinius, vienas svarbiausių – Edificio Metropolos, secesinės architektūros pastatas.