• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Praleiskite 5 nuostabias dienas kalnuose!

Jeigu galvojate, jog norite atostogas praleisti keliaudami ir pažindami, kelionė į Austriją kaip tik Jums! Šiuo metu kelionės pasiūlymas tik už  1067 Lt asmeniui. Praleiskite 5 nuostabias dienas kalnuose! Svajingoji Austrija: kalnai, pilys ir miestai… verta aplankyti!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.29

Trukmė: 7 dienos

Nakvynė: 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Topturas

 

Kelionės programa:

 

1 diena

Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 diena

Išvykimas į muzikos miestą Zalcburgą. Pažintis su miestu: spalvingi Mirabelės sodai, Getreidegasse gatvelė, Rezidencijos aikštė, didinga Zalcburgo katedra, Šv. Petro vienuolynas ir kapinaitės, Festivalių rūmai. Laisvas laikas, kurio metu galima pažinti miestą. Vėliau vykstama link Zeller ežero, nakvynė viešbutyje.

3 diena

Išvykimas į kalnų kurortą Kapruną. *Keltuvu keliamasi į Alpių kalnų centrą ir į apžvalgos aikštelę ant Kitzsteinhorno kalno šlaito.  esant geram orui įkopiama į šią viršūnę. Išvyka prie įspūdingo, aukščiausio Europoje – *Krimmler krioklio, kurio kritimo aukštis 380 metrų! Einant panoraminiu keliu, šį krioklį galim apžvelgti iš įvairių pusių.

4 diena

Aukštojo Tauerno *panoraminis kalnų kelias veda Grossglockner, aukščiausios Austrijos viršukalnės, link. Čia galima gėrėtis puikia kalnų panorama, stebėti Alpių gamtą. Apačioje – didžiausias Europoje Pasterze ledynas, kuris pasiekiamas pėsčiomis arba *funikulieriumi. Vakare išvykimas į terminių vandenų ir kalnų kurortą Bad Gašteiną, kur bus galima mėgautis maudynėmis *Bad Gašteino terminiuose baseinuose ir pirtyse.

5 diena

Išvykimas į didingą *Hohenverfeno pilį. Tai milžiniška tvirtovė, įsikūrusi Salzach slėnyje. Čia atsiveria nuostabi kalnų panorama, įspūdingi gamtos vaizdai. Lyno keliu kylama į didžiausią Europoje, net 1640 m aukštyje esantį *Eisriesenwelt ledo urvą, kuris lankytojus stebina milžiniškais ledo labirintais, šalčio ir laiko suformuotais ledo kriokliai  bei skulptūromis.  Vėliau laukia išvyka į legendomis apgaubtą *Lichtenšteino tarpeklį.

6 diena

Išvykimas į Melką. *Plaukimas laivu Dunojumi iki Kremso. Nuo laivo denio atsiveria puiki panorama į pakrantėse išsidėsčiusius miestelius, vienuolynus, buvusių gynybinių pilių griuvėsius, vynuogynais apaugusias kalvas. Vėliau vykstama Čekijos link.

7 diena

Trumpa pažintis su Olomoucu – miestu Čekijos rytinėje dalyje, istorine Moravijos sostine.  Šiame mieste Romos imperijos laikais Julijus Cezaris įkūrė galingą tvirtovę. Po apžvalginės ekskursijos kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

 

Praleiskite 5 nuostabias dienas kalnuose!

Praleiskite 5 nuostabias dienas kalnuose!

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu,

kelionės vadovo paslaugos,

ekskursinė programa,

6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,

medicininių išlaidų draudimas asmenims iki 65 m.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 180 EUR)

 išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį

 

Papildoma informacija

Dėl daugiau išvykimo laikų teirautis agentūroje.

 

Kelionę  užsisakyti galite paskambinus mums telefonu +37069244022, parašę el. paštu: informacija@etours.lt

arba apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1  aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours