• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Praleiskite ilgąjį žolinių savaitgalį aplankant Lenkiją

Praleiskite ilgąjį žolinių savaitgalį aplankant Lenkiją . Jei paskubėsite, spėsite įsigyti pažintinę kelionę autobusu. Perkant dabar kelionė Jums kainuos vos 466 litus. Liko vos kelios vietos !!!

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.08.15

Trukmė: 3  dienos

Nakvynė: 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Trumpas sustojimas didžiausiame ir garsiausiame Lenkijos piligrimystės centre – Čenstakavos vienuolyne. Tai pats turtingiausias Lenkijos vienuolynas, garsėjantis stebuklingu “Juodosios madonos” paveikslu. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

Pusryčiai. Vykstame į Veličką*, kur apsilankysime įspūdingame druskos gamybos ir mineralų muziejuje. Vykstame į gamtos grožybėmis garsėjantį miestelį, įsikūrusį Tatrų kalnų papėdėje – Zakopanę. Pasivaikščiojimas seniausia kurorto gatve Kocelnia, kuri puikiai perteikia vietinių gyventojų tradicijas. Laisvas laikas, kurio metu galėsite paragauti garsiosios kalniečių „kvasnicos“ ar šio krašto tradicinės grybienės. Keltuvu* pakilsime į Gubaluvkos kalną, iš kur atsiveria nuostabi Tatrų bei kaimyninių kalnų masyvų – Gorcų, Pieninų ir Beskidų – panorama. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

Pusryčiai. Vykstame į Krokuvą, pažintis su miestu. Aplankysime gražiausią Lenkijos miestą, ilgus amžius buvusią Lenkijos sostinę. Pažintis su miestu: Vavelio kompleksas – Krokuvos širdis, Vavelio katedra* – čia buvo karūnuoti beveik visi Lenkiją valdę karaliai, taip pat ir Lietuvos – Lenkijos karalius Jogaila. Pakilsime į Žygimanto varpinę, aplankysime kriptas, kur palaidoti karaliai ir žymūs Lenkijos žmonės, Vavelio pilis*. Ekskursijos tęsinys po Krokuvos senamiestį: Turgaus aikštė, Šv. Marijos Mergelės bažnyčia, Rotušė, paminklas A. Mickevičiui, Krokuvos miesto gynybinių sienų liekanos, Florijono vartai, Barbakanas, paminklas Žalgirio mūšiui ir kt. Išvykstame namų link. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Praleiskite Ilgąjį žolinių savaitgalį

Praleiskite Ilgąjį žolinių savaitgalį

Praleiskite Ilgąjį žolinių savaitgalį

 

Pažintinę kelionę autobusu galite užsisakyti  telefonu arba  elektroniniu paštu

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu; 2 nakvynės su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus objektus ~ 50 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Pastabos:

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų)

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours