x
Puiki kelionė autobusu – Poilsis Kroatijoje prie Adrijos jūros!

plitvica

Aplankykite gražiąją Kroatiją ir pailsėkite prie Adrijos jūros!

8 dienų kelionė autobusu su poilsiu prie Adrijos jūros.  Labai patogus apgyvendinimas, nes visą laiką gyvenama tame pačiame Kroatijos kurorte.

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2016.05.28

Trukmė: 7 naktys

Kaina: 256 eur

 

Kelionės programa

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Liublianą. Kelionė per Čekiją, Austriją, Slovėniją. Atvykus į Liublianą trumpa ekskursija po miestą aplankant Rotušę, XIII a. barokinę Šv. Mikalojaus katedrą, Robba fontaną, simbolizuojantį tris upes – Savą, Krką ir Liublianicą. Išvykstate į Kroatiją. Vėlai vakare atvykstate į kurortą prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

liubijanaliublijana1liublijana2

3 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie Adrijos jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Plitvicos ežerų nacionalinį parką – vieną nuostabiausių gamtos sutvertų stebuklų Kroatijoje, saugomą UNESCO. Miškingame slėnyje yra 16 didelių ir mažų ežerų, kurie formavosi daugelį tūkstantmečių, kol atsirado juos jungiančios kaskados, kriokliai bei požeminiai vandens tuneliai. Bendras ežerų ilgis – 8 km. Aukščio skirtumas tarp aukščiausio ir žemiausio ežero – 133 metrai. Skaidriuose ežerų vandenyse veisiasi tingūs upėtakiai, kuriems patinka lydėti paežere vaikščiojančius poilsiautojus, tikintis gauti duonos trupinių. Parkas yra karstinėje vietovėje, kurioje daug įgriuvų ir olų. Važiuojate traukinuku, einate pėsčiomis ežerų pakrantėmis bei plaukiate laivu didžiausiu Kozjak (Ožiuko) ežeru. Grįždami į kurortą degustuojate rakiją, medų, sūrius, uogienę. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

kroatijakroatija1kroatija2

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į Istrijos pusiasalį. Pateksite į raudono, pilko ir baltojo kalkakmenio kraštą. Iš čia buvo gabenamas baltasis kalkakmenis Venecijos pastatų statybai. Puloje nusikeliate į I –ąjį amžių. Apžiūrite Romos imperijos laikų amfiteatrą, statytą tuo pačiu metu kaip ir Romos Koliziejus. Važiuojant į Rovinį, kelias veda pro Limos kanalą, dar vadinamą „norvegišku fiordu“. Rovinis – mažas žvejų miestelis. Pasivaikštote siauromis gatvelėmis su itališko stiliaus namais. Užlipus į kalvą, kur stovi Šv. Eufemijos bažnyčia, atsiveria nuostabus reginys į jūrą. Bažnyčioje yra saugomas sarkofagas su Šv. Eufemijos palaikais, kuriuos, anot legendos, VIII a. jūra atplukdė į krantą. Gražiausiais Rovinio vaizdais mėgaujatės *plaukdami laivu. Vykstate į romėnų įkurtą Porečo miestą. Apžiūrite VI a. statytą Eufrazijaus baziliką (įtraukta į UNESCO saugomų architektūros paminklų sąrašą) su puikiai išsilaikiusiomis bizantinėmis mozaikomis. Tai seniausia triskliautė bažnyčia Vidurio Europoje. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

pularovinisrovinis1

 6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome**ekskursiją į Veneciją. Labai anksti ryte išvykstate į Veneciją. Atvykę plaukiate laivu iš Punta Sabionni į Šv. Morkaus aikštę. Ekskursija po „svajonių miestą“ aplankant Šv. Morkaus aikštę, *Šv. Morkaus baziliką su auksiniu altoriumi ir arklių galerija, Rialto ir „Atodūsių“ tiltus. Laisvu laiku siūlome pasikelti į 100 m aukščio *varpinę, aplankyti žymiausias Venecijos bažnyčias. Po pietų išvykstate Kroatijos link. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

venecija venecija1 venecija2

7 diena

Pusryčiai. Išvykstate Slovėnijos link, pakeliui aplankote nuostabų gamtos stebuklą – *Postoinos urvus. Upės vanduo suformavo apie 20 km ilgio įvairaus dydžio galerijų, kambarių ir koridorių labirintus. Stalagmitų amžius čia siekia iki 192 tūkstančių metų. Vivariume pamatote Proteus anguinus žuvį, gyvenančią visiškoje tamsoje ir šaltyje. Netoli urvų – įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – dramatiškai pakibusi viduryje 123 m aukščio uolos *Predjamos pilis. Išvykstate Čekijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje viešbutyje.

 

pilis urvai urvai1

 

8 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 7 nakvynės viešbučiuose (5 iš jų kurorte),
 • maitinimas: 7 pusryčiai, 5 vakarienės,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 80 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:

–         ekskursija į Plitvicos nac. parką – 50 EUR,

–         ekskursija į Istrijos pusiasalį – 35 EUR,

–         ekskursija į Veneciją –  55 EUR (laivas iki San Marko aikštės įskaičiuotas į ekskursijos kainą).

Тaupyk! Tik užsakant trijų ekskursijų paketą prieš išvykstant į kelionę, kaina  – 130 EUR, 145 EUR.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą.

 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai,  asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.
 • Už priemoką galite pasirinkti apgyvendinimą 4* viešbutyje (priemoka nuo 200 EUR asmeniui).

 

Galimos įvairios kelionių datos.  Norėdami užsisakyti, pasitarti ar gauti daufiau informacijos:

+370 657 68855 gitana@etours.lt

+370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius