• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Puiki kelionė per mokinių pavasario atostogas! Pramogaukite Disneilendo parke, aplankykite Paryžiaus, Erfurto ir Amsterdamo miestus tik už 362 eur/asm! Vaikas iki 12 m keliauja nemokamai!

Puiki kelionė per mokinių pavasario atostogas! Pramogaukite Disneilendo parke, aplankykite Paryžiaus, Erfurto ir Amsterdamo miestus tik už 362 eur/asm! Vaikas iki 12 m keliauja nemokamai!

 

Kelionės data: 2016.03.20-26 d.

 

Kelionės kaina: 362 eur/asm. Kai į kelionę vyksta ne mažiau trijų asmenų, vienas vaikas iki 12 m. keliauja nemokamai.

 

Kelionės programa:

1   diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2   diena

Pusryčiai. Vykstate į Tiuringijos sostinę Erfurtą. Senamiestis išsidėstęs Petersbergo kalno papėdėje, ant kurio dalinai išliko gynybiniai įtvirtinimai. Virš miesto dominuoja Šv. Marijos katedra, šalia – Šv. Severino bažnyčia. Fischmarkt aikštė apstatyta įspūdingais biurgerių namais, Rotušė. Žavus Kramerbrucke tiltas-gatvė su fachverko stiliaus namukais, kuriuose net ir dabar gyvenama. Kelionė per Vokietiją. Vakare atvykstate į viešbutį Prancūzijoje. Nakvynė viešbutyje.

3   diena

Pusryčiai. Vykstate į *Disneilendo pramogų parką. DISNEILENDAS – tai magiška pasakų herojų karalystė. Keliaujate per 5 pasakų šalis. „Svajonių šalyje“ kartu su Piteriu Penu keliaujate žvaigždėtu dangumi į Niekados šalį. „Linksmieji arbatos puodeliai“ suka galvas mažiems ir dideliems, o dar labiau supainioja „Smalsiosios Alisos labirintas“. Skriejate ant drambliuko Dambio nugaros. Švelnumo ir grožio paslaptis atveriate „Miegančiosios gražuolės“ pilyje. „Pinokio kelionė“, „Lanceloto karuselė“, „Pasakų kruizas“ nukelia į tyrą vaikystės pasaulį. „Pasienio šalyje“ patiriate Laukinių Vakarų realybę: traukiniu kylate į Didžiojo Griaustinio kalną, Fantomo dvare atskleidžiate vaiduoklių paslaptis, Pokahontos kaimelyje nejučiomis virstate indėnais. „Nuotykių šalies“ netikėtumai: Indianos Džonso traukinys nuveža į „Pavojų šventyklą“, valtimi nusigavę į slaptus urvus, pamatote tikrąjį Karibų jūros piratų gyvenimą. Aladino žibintas atveria užburtojo miesto vartus. „Atradimų šalis“ leidžia pasijusti kovotoju, kai „Žvaigždžių kruize“ lazerio spinduliu mėginate nukauti Zorgą, „Kosmoso misijoje“ superraketa neša pro meteoritus ir juodąsias skyles, „Orbitrone“ pilotuojate fantastinius Žiulio Verno erdvėlaivius. Vėlai vakare šviesų paradai, šou, susitikimai su V. Disnėjaus personažais ir fejerverkai… Naktį atvykstate į Paryžių. Nakvynė viešbutyje.

4   diena

Pusryčiai. Iki pietų laisvas laikas poilsiui viešbutyje. Apžvalginė ekskursija autobusu po Paryžių: Paryžiaus lopšys – laivo formos Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia įspūdinga Dievo Motinos katedra, kurios statyba truko daugiau nei du šimtus metų; Invalidų rūmai, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka. Nuostabiais Paryžiaus vaizdais gėritės nuo *Eifelio bokšto. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nakvynė viešbutyje.

5   diena

Pusryčiai. Vykstate į Disneilendo pramogų parką.

6   diena

Pusryčiai. Vykstate į Amsterdamą. Ekskursija po miestą aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. Laisvu laiku siūlome *plaukti laivu Amsterdamo kanalais arba aplankyti *Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejų. Išvykstate Vokietijos link. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

7   diena

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtate į Lietuvą.
Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu,

6 nakvynės viešbučiuose,

maitinimas – 6 pusryčiai,

kelionės vadovo paslaugos,

ekskursinė programa,

informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,

dovanos ir suvenyrai kelionės metu,

kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Pastabos:

Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, Šiaulių, Klaipėdos, Marijampolės ir Alytaus.

(*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 145 EUR suaugusiems, apie 115 EUR vaikams iki 11 m. už visus (*) pažymėtus objektus.

Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Norėdami užsisakyti kelionę ar gauti daugiau informacijos, skambinkite arba rašykite:

+370 657 68855 gitana@etours.lt

+370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius 🙂

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours