• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Puiki kelionė po dar nepažintą Estiją!!!

Jeigu vis dar neapsisprendžiate ką nuveikti savaitgalį, turime Jums dar vieną pasiūlymą! Tai puiki kelionė po dar nepažintą Estiją!!! Kelionės metu aplankomas ne tik Talinas ar Tartu, tačiau ir kitos įspūdingos, tačiau ne taip dažnai turistų lankomos vietos! Taigi, jei norite praleisti savaitgalį Estijoje bei pasigrožėti jos gamta, vykite į šią kelionę!

 

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.07.11

Trukmė: 3 dienos

Nakvynė: 2 nakvynės viešbučiuose

Organizatorius: Grūda

 

Kelionės programa:

 

1 diena

Atvykimas į Estijos kultūros ir mokslo sostinę Tartu. Ekskursija po šį miestą, aplankomi  žymiausi objektai. Vėliau grupės pageidavimu aplankomas *mokslo centras „AHHA“. Tai yra didžiausias tokio tipo centras Baltijos šalyse. Jo tikslas – įvairaus amžiaus lankytojus įdomiai ir žaismingai supažindinti su mokslu bei technologijomis ir suteikti galimybę eksperimentuoti. Centras turi 4D kino teatrą, planetariumą, siūlo dviračiu pasivažinėti palubėje ištiestu lynu, iš arti stebėti skruzdėlyno gyvenimą ir kt.Vėlai vakare atvykstame į Estijos pasienio miestą Narvą.

 

2 diena

Ekskursija po Narvos senamiestį. Narvos upė, miesto Rotušė, *Hermano tvirtovė, Ivangorodo tvirtovė it kt. Vėliau kelionė į Kohtla Jervę. *Ekskursija į šachtas, kuriose buvo kasamas degusis skalūnas (viena iš svarbiausių Estijos naudingųjų iškasenų). Pažintis su šachtininkų darbu po žeme. Po šios ekskursijos kelionė Baltijos jūros pakrante, besigrožint Ontikos glintu, jūros skardžiais iškylančiais iki 56 metrų aukščio, nuo kurių atsiveria nepakartojamas vaizdas į jūros platybes. Aplankomas aukščiausias Estijos krioklys – Valaste, kur vanduo krenta iš maždaug 30,5 m aukščio. Pasigrožėti krioklio galybe galima nusileidus pėsčiomis taku, kabančio virš prarajos. Vėliau kelionė link plačiausio Estijoje krioklio – Jagala, kuris dažnai vadinamas Baltijos Niagara. Šniokščianti milžiniška vandens masė krinta iš 8m aukščio ir daro įspūdį savo didingumu. Atvykimas į Taliną.

 

 3 diena

Ekskursija po Talino miestą autobusu. Aplankomi: Tompea, Kadriorgo parkas ir rūmai, Dainų slėnis, Piritos buriavimo centras, Šv.Brigitos vienuolyno griuvėsiai ir kiti žymūs objektai. Po ekskursijos laisvas laikas Talino mieste. Vėliau kelionė į Paldiski, tačiau pakeliui sustojame prie įspūdingų Keila Joa krioklių ir Meilės tilto. Paldiski išsiskiria savo unikalio gamtovaizdžiu. Čia Estijos pakrantė stačiu šlaitu krinta į Suomijos įlankos vandenis. Nepakartojamas vaizdas į neaprėpiamus Baltijos jūros vandenis ir Estijos salas. Išvykimas į Lietuvą.

 

Puiki kelionė po dar nepažintą Estiją!!!

Puiki kelionė po dar nepažintą Estiją!!!

Puiki kelionė po dar nepažintą Estiją!!!

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje

*Mokamiems objektams turėti:~ 35 EUR.

 

Papildoma informacija

Dėl daugiau išvykimo laikų teirautis agentūroje.

 

Turite klausimų ar domina kiti kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu +37069244022, rašykite  el. paštu: informacija@etours.lt

arba apsilankykite mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1  aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours