x
„Vaikų rojumi” pramintas viešbutis Fetijoje – Liberty Hotels Lykia!

liberty lykia

Ieškantiems ramaus ir kokybiško poilsio, siūlome labai gerai įvertintą viešbutį „LIBERTY HOTELS LYKIA”, esantį Fetijos regione!

 

Viešbutis įsikūręs šalia vieno gražiausių Turkijos paplūdimių – Oludenizo, puikiai tinka šeimyniniam poilsiui. O norintiems kartu ir pakeliauti tai puikia proga aplankyti ir Graikiją – keltu nuplaukti į Rodo salą!

 

Apie viešbutį:

 

Viešbutis įsikūręs ant jūros kranto, apie 3 km iki Oludenizo gyvenvietės, 18 km iki Fetijos miesto. Turi labai didelę ir žalią teritoriją – užima net 36 hektarus ploto, o paplūdimys yra 750 m ilgio. Viešbutyje yra net 19 baseinų bei puikus kompleksas skirtas vaikams – „Vaikų rojus“, kuriame yra baseinai netgi patiems mažiausiems, paslaptingos olos ir vaikų teatras.

 

liberty lykia10

liberty lykia4

liberty lykia8

 

 

Viešbutis puikiai tinkamas šeimų poilsiui, nes jame yra didžiulis kompleksas skirtas vaikams – „Vaikų rojus“ (22 000 kv. m) su vienu didžiausių regione vandens parkų, kuriame yra 8 baseinai (3 iš jų šildomi) bei 20 vandens kalnelių. Jis puikiai tinka įvairaus amžiaus vaikams. „Vaikų rojuje” taip pat yra vaikų teatras, paslaptingos olos, lobių sala, laipiojimo tinklai, piratų miškas, mini paplūdimys kūdikiams, futbolo, krepšinio aikštelės…Vaikai įvairių veiklų ras ir Mini klube, kuriame animatoriai pasirūpins kūdikiais net nuo 6 mėnesių amžiaus.

 

 

liberty lykia7liberty lykia2

liberty lykia3

liberty lykia15

 

 

Suaugusiems svečiams siūloma užsiimti vandens sporto pramogomis, pasportuoti treniruoklių salėje, paplaukioti vidaus, šildomame arba tik suaugusiems skirtame baseinuose. Viešbutyje taip pat yra SPA centras, kuriame galima pasimėgauti masažo ar hamamo malonumais. Vakare vyksta įvairūs renginiai bei šou pasirodymai.

 

 

liberty lykia5

liberty lykia18 liberty lykia19 liberty lykia20 liberty lykia21

 

 

Viešbutyje yra 9 tarptautinių valgių restoranai, 2 iš kurių skirti vaikams. A’la Carte restoranuose galima paragauti turkiškų, itališkų valgių, jūros gėrybių bei suši. „Liberty Hotels Lykia“ teritorijoje taip pat yra 6 barai, 2 kavinės ir vyninė.

 

 

liberty lykia6

liberty lykia11 liberty lykia12 liberty lykia13 liberty lykia14

 

 

Viešbutyje yra 645 komfortabiliai įrengti kambariai. Iš jų atsiveria nuostabūs kalnų arba jūros vaizdai. Kiekviename kambaryje yra patogios lovos, su prabangiais lininiais patalynės komplektais, kurie užtikrina kokybišką poilsį.

 

 

liberty lykia1

liberty lykia16 liberty lykia17

 

Viešbučio internetinė svetainė: http://www.libertyhotelslykia.com/en/home

Trumpas bei labai informatyvus video apie viešbutį: https://www.youtube.com/watch?v=bn6YJ6QsUQM

 

Pasitikrinti kainas Jūsų šeimai galite paspaudę ant nuorodos:

 

www.etours.lt/poilsines-keliones/?wurl=/teztour_search/hotel/city_id:2178/departure_date:2016-07-20/departure_airport:VNO/adults:2/children:0/childage:/duration:3-7/834076

 

 

Daugiau informacijos galite teirautis:

 +370 657 68855 gitana@etours.lt

+370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius