x
Puikus viešbutis slidinėjimo atostogoms Austrijoje – „MONDI HOLIDAY BELLEVUE”!

slidinejimas

Ieškantiems kokybiškų slidinėjimo atostogų pristatome labai gerai turistų įvertintą, 4* viešbutį „MONDI HOLIDAY FIRST CLASS APARTHOTEL BELLEVUE”, esantį Bad Gašteino kurorte!

 

Tai puikus pasirinkimams šeimyniniam poilsiui, nes viešbutis turi daug pramogų vaikams bei slidinininkams, norintiems atsipalaiduoti po slidinėjimo SPA centre – viešbutis turi puikų kompleksą su pirtimis, baseinais, saunomis bei įvairiomis palsaugomis. 

 

Apie viešbutį:

 

Viešbutis „Mondi Holiday Bellevue“ įsikūręs ant kalno, beveik pačiame Bad Gašteino centre, įrengtas 19 a. rūmų stiliumi. Iki artimiausio slidinėjimo keltuvo Stubnerkogelbahno apie 500 m, ski-buso stotelė apie 100 m nuo viešbučio.  Tai didelis, tvarkingas viešbutis, turintis didelį ir gerą SPA centrą. Tinkamas tiek šeimyniniam poilsiui, tiek slidininkams, vertinantiems kokybę. 

 

slidinejimas18

slidinejimas17

slidinejimas11 slidinejimas13

 

Viešbutis garsėja savo puikiu SPA centru. Jame įrengtas vidaus baseinas, 25 kv. m ploto sūkurinė vonia, labai didelė sauna, garų pirtis ir vaikų baseinas su čiuožyklėle. Jame taip atliekamos įvairios medicininės prodecūros, terapijos bei masažai. Iš atviros terasos atsiveria nuostabūs panoraminiai kalnų vaizdai. „Mondi Holiday Bellevue“ taip pat galima pažaisti boulingą, biliardą ir stalo tenisą. Yra šiuolaikiškai įrengta treniruoklių salė ir alpinizmo centras, teikiamos kalnų ir įprastinių dviračių nuomos paslaugos.

 

slidinejimas22

slidinejimas1

slidinejimas24

slidinejimas10

slidinejimas12

slidinejimas23

slidinejimas25

 

„Mondi Holiday Bellevue” puikiai tinkamas šeimų poilsiui. Jame vaikams įrengta žaidimų aikštelė ir žaidimų kambarys. Penkias dienas per savaitę veikia vaikų ir paauglių klubas, kuriame jais rūpinasi profesionalūs darbuotojai, organizuojamos įvairios pramoginės veiklos.

 

slidinejimas28

slidinejimas26

slidinejimas27

slidinejimas29

slidinejimas14

 

Viešbutyje galima užsisakyti kambarius be maitinimo, tik pusryčius arba pusryčius su vakarienėmis. Maitinimas yra geras ir gausus. Restorane „Jägerhäusl“ yra patiekiami tradiciniai austriški patiekalai ir siūlomas įvairių rūšių vynų pasirinkimas. Užkandinėje „Bellevue“ patiekiami savitarnos pusryčiai ir vakarienė. Kalnų namelyje yra įsikūręs slidininkų baras „Bellevue-Alm“.

 

slidinejimas5

slidinejimas3

slidinejimas21

slidinejimas20

 

Viešbutį sudaro 5 tarpusavyje sujungti pastatai. Tai apartamentų tipo viešbutis ir visuose kambariuose yra įrengtos virtuvėlės. Galima pasirinkti studio tipo, apartamentus arba suite tipo kambarius, kuriuose gali gyventi iki 7 asmenų.  Kambariai jaukūs, erdvūs, dominuoja medis, yra plazminiai TV.

 

slidinejimas4

slidinejimas6

slidinejimas16

slidinejimas7

slidinejimas8

 

Viešbučio internetinė svetainė: http://www.aparthotel-bellevue.at/en/

Trumpas bei labai informatyvus video apie viešbutį: https://www.youtube.com/watch?v=8JNazr380SA

 

Pasitikrinti kelionės kainas galite paspaudę ant nuorodos: goo.gl/mZRBKO

 

Daugiau informacijos galite teirautis:

telefonu: +370 657 68855, +370 657 48588

rašyti laišką el. paštu: informacija@etours.lt

užsukti į mūsų biurus Vilniuje arba Kaune.