• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Sardinija. Pilnas kelionės paketas. Išvykimas rugsėjo 16 d. Kaina 1541 lt.

Sardinija – sala priklausanti Italijai. Ji savo grožiu nenusileidžia nei Sicilijos ar Kaprio saloms. Jei norite ramaus bei romantiško poilsio – ši sala tam puikiai tiks. Taigi Sardinija. Pilnas kelionės paketas su apgyvendinimu apartamentose. Išvykimas rugsėjo 16 d. Kaina 1541 lt.

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.09.16

Trukmė: 7 naktys

Viešbutis:  COSTA REI APARTMENT

Apgyvendinimas: Apartamentai

Organizatorius: Tez Tour

 

Apartamentai

Visi apartamentai yra geros būklės, kelios minutės pėsčiomis nuo prekybos centro, restorano, baro ir laikraščių kiosko. Ideali vieta tiems, kurie nori praleisti savo atostogas savarankiškai. Iki Kosta Rei kurorte esančių sporto ir pramogų vietų apie 500 m. Apie 70 km iki Kaljario oro uosto, apie 16 km iki Vilasimius miestelio . Apartamentai įsikūrę Kosta Rei kurorte. Pastatyti 2000 metais.

 

Kodėl verta vykti į Sardiniją?

Salos istorija labai įdomi, kalbama, kad kadaise šioje salome gyveno milžinai, ir dabar vaikščiojant po ją galima atrasti jų kapavietes, kurios dar vadinamos „nuragais“, tačiau kam jie skirti kol kas nežino niekas.  Labiausei lankoma salos vieta žinoma yra jos sostinė – Kaljaris. Čia kiekvienas ras ką veikti. Daugybė objektų, kuriuose būtina aplankyti – Nurahi, pastatai panašūs į avilius, galimybė nusileisti į Sardinijos kasyklas bei giliausias saloje esantis tarpeklis, dar vadinamas Gorroppu. Jo ilgis net 14 kilomentų, o aukštis beveik pusė kilometro. Ir tai dar ne viskas, siūlome Jums patiems nuvykti į šią nuostabią vietą ir viską pamatyti savo akimis.

 

Sardinija. Pilnas kelionės paketas

Sardinija. Pilnas kelionės paketas

Kelionę galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia.

Turite klausimų? Ieškote lėktuvo bilietų ar domitės paskutinės minutės kelionių pasiūlymais? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu:informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūrojeesančioje VCUP1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius arba PC „SAULĖTEKIS“ V.Krėvės pr. 97  Kaunas

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours