x
Saugiausios pasaulyje skrydžių bendrovės

Žmonės keliauja kiekvieną dieną iš vienos pasaulio šalies į kitą. Per parą visame pasaulyje lėktuvais skrenda kiek daugiau nei keturi su puse milijono žmonių. Tiek Europa, tiek Amerika bei kiti žemynai turi daugybę oro linijų bendrovių. Šiandien nusprendėme pristatyti Jums kokios yra saugiausios pasaulyje skrydžių bendrovės.

 

 

Lufthansa

Tai pati dižiausia oro linijų bendrovė visoje Europoje. Per 2012 m. kompanija aptarnavo daugiau nei 103 milijonus keleivių. Ši aviakompanija parduoda kiek brangesnius lėktuvo bilietus nei pigios skrydžių bendrovės, tačiau tačiau mokėdamas daugiau klientas gauna ir tą didesnę kainą atitinkančias paslaugas.

 

Saugiausios pasaulyje skrydžių bendrovės

 

British Airways

Kiekvienais metais su šia aviakompanija skrenda daugiau nei 40 milijonų keleivių. Paskutinė nelaimė šioje aviakompanijoje įvyko dar 1976-aisiais, o nuo to laiko kompanija sėkmingai įvykdė šešis milijonus skrydžių. Taip pat, 2009-aisiais ši avialinija atšventė savo 90-ies metų veiklos jubiliejų, todėl galima drąsiai ją vadinti ne tik viena iš saugiauisų saugiausių, bet ir – seniausiai iki šiol veikiančių oro bendrovių.

 

Saugiausios pasaulyje skrydžių bendrovės

 

Emirates

Šis Jungtinių Arabų Emiratų aviakompanija gyvuoja jau 28 metus. Per šį laikotarpį kompanija patyrė tik du nelaimingus atsitikimus. Tai didžiausia pasaulyje oro vežėja pagal tarptautinį aptarnaujamų keleivių srautą. Ši aviakompanija yra gerai žinoma dėl savo skrydžių metu siūlomų pramogų. keleiviai gali mėgautis daugiau kaip 1200 televizijos kanalų ar išsirinkti žiūrėti vieną iš 280 filmų. Kai kuriose pirmos klasės kabinose yra įrengti privatūs liukso kambariai su mini barais bei vonios kambariais, kuriuose yra įrengti dušai.

 

Saugiausios pasaulyje skrydžių bendrovės

 

Finnair

Viena iš seniausių, tačiau ir patikimiausių aviakompanijų pasaulyje. Suomių oro linijos „Finnair“ gali pasigirti puikia skrydžių saugumo reputacija: paskutinis incidentas jos veiklos istorijoje nutiko beveik prieš pusšimtį metų. Įdomu tai, jog per antrąjį pasaulinį karą ji, padėdama suomiams kautis, prarado net pusę savo orlaivių flotilės. Aviakompaija išsiskiria tuo, jog į Aziją iš Europos skrenda per arktinį regioną, taip sutrumpindama skrydžio trukmę. Šiuo metu jos siūlo skrydžius į 55-is tarptautinius oro uostus ir kasmet aptarnauja per 10 mln. žmonių.

 

Saugiausios pasaulyje skrydžių bendrovės

 

Qatar Airways

Praėjusiais metais „Qatar Airways“ tarp geriausių pasaulio oro linijų bendrovių liko aštunta, o šiemet jai atiteko geriausios titulas. Ji taip pat buvo pripažinta geriausia Vidurio Rytų oro linijų bendrove. „Qatar Airways“ taip pat yra viena iš sparčiausiai besivystančių pasaulio kompanijų, kuri vykdo skrydžius daugiau kaip 100 skirtingų krypčių visame pasaulyje. 2010 metais bendrovė pristatė 10 naujų skrydžių krypčių, šias metais – dar 5. Skatinama didelių Kataro valstybės turtų, oro linijų bendrovė už 1,7 mlrd. JAV dolerių užsakė šešis naujus „Boeing 777“ lėktuvus.