• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Savaitgalio kelionė autobusu į Taliną ir Saremo salą

Siūlome Jums itin pigę išvyką į Estiją. Dabar savaitgalio kelionė autobusu į Taliną ir Saremo salą tik 371 litas !!! Aplankykite ir pažinkite žymiausias šios šalies vietas, aplankykite Talino senamiestį, nuvykite į didžiausią ir gražiausę šios šalies salą – Saremą, nepraleiskite progos artimiau pažinti Estiją !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.06.07

Trukmė: 2 dienų

Nakvynė: 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena:

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykstame į Taliną. Ekskursija po Talino senamiestį, itrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą, pėsčiomis. Aplankoma Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, A.Nevskio ortodoksų katedra, XVIa. gotikinė Domo katedra, apžvalgos aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja“, miesto rotušė, „bandelių“ skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių“ gildijos pastatai, Viru vartai, „Storosios Margaritos“ bokštas, kuriame įrengtas laivybos muziejus. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena:

Pusryčiai. Vykstama į Virtsu uostą. Plaukimas keltu į Muhu salą o vėliau į didžiausią ir gražiausią Estijos archipelago salą – Saremą.  Pakeliui į  Saremo sostinę, Kuresarės miestelį, aplankome didžiausią salos bažnyčią Poide, Anglos kaimelyje esantį autentiškų  vėjo malūnų kompleksą, Karjos bažnyčią, unikalų Kalio meteorinį kraterį .Ekskursija Kuresarėje: Laisvas laikas. Esant galimybei aplankome Pangos skardį – vieną iš romantiškiausių Saremo salos vietų. Ant skardžio įrengtas dolomitinis saulės laikrodis. Išvykstame iš salų. Kelionė per Estiją, Latviją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

 

Savaitgalio kelionė autobusu į Taliną

 

Savaitgalio kelionė autobusu į Taliną

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu; kelto bilietai autobusui; 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Bilietai į mokamus objektus ~ 14 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

 

Kelionę  užsisakyti galite paskambinus mums telefonu +37069244022, parašę el. paštu: informacija@etours.lt

Arba apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1  aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours