• TEZ TOUR KELIONĖS

 • NOVATURO KELIONĖS

 • KIDY TOUR KELIONĖS

SAVAITGALIS BOHEMIŠKAJAME PARYŽIUJE

par1 par3
Kainos ir datos

2015-02-13 / 3 n.
Liko vietų: 10+
Standartinis kambarys (Dvivietis;Dvivietis su pristatoma lova/-omis) 412,00 EUR / 1422,55 LT
2015-03-20 / 3 n.
Liko vietų: 10+
Standartinis kambarys (Dvivietis;Dvivietis su pristatoma lova/-omis) 429,00 EUR / 1481,25 LT
2015-05-02 / 3 n.
Liko vietų: 10+
Standartinis kambarys (Dvivietis;Dvivietis su pristatoma lova/-omis) 429,00 EUR / 1481,25 LT
2015-07-03 / 3 n.
Liko vietų: 10+
  Standartinis kambarys (Dvivietis;Dvivietis su pristatoma lova/-omis) 429,00 EUR / 1481,25 LT

Kelionės aprašymas
1   diena

Skrydis: Vilnius – Paryžius. Atskridę į oro uostą *vietiniu transportu vykstate į Paryžių. Apsistojate viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.

2   diena
Pusryčiai.Šią dieną siūlome pradėti nuo pažinties su Marė kvartalu – vienu iš istorinių Paryžiaus rajonų, kur gyveno dauguma Paryžiaus aristokratų, o dabar jų rezidencijose įsikūrę muziejai. Toliau pažintį su miestu tęsiate aplankydami seniausią Paryžiaus Vogėzų aikštę. Eidami Sitė salos link, aplankote gotikinės architektūros šedevrą *Sainte Chapelle, pasivaikštote Sitė saloje, norintys gali užsukti į Notre Dame katedrą. Laisvas laikas Lotynų kvartale. Vakare siūlome plaukimą laiveliu *Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu: nuo jos matuojami miesto atstumai, ji lemia gatvių numeraciją ir skiria miestą į dvi dalis. Nakvynė viešbutyje.
par4 par2

3   diena

Pusryčiai. Šią dieną galite rinktis: savarankiškai tęsti pažintį su Paryžiumi arba **vykti į ekskursiją traukiniu į Versalį, kur aplankote Liudviko XIV *karališkąją rezidenciją, kuri tapo karaliaus-Saulės paminklu ir testamentu ateinančioms kartoms. Visoje didžiulėje rūmų ir parko ansamblio teritorijoje nerasite nė vienos atsitiktinės linijos. Liudvikas XIV mėgo teatrą ir visą karališko dvaro gyvenimą pavertė pompastišku spektakliu. Ištaigingos pagrindinės menės, aplink Marmuro kiemą išsidėstę karaliaus ir karalienės apartamentai, iškilmėms skirtos menės, kuriose vyko oficialusis dvaro gyvenimas. Pradedant nuo Heraklio menės, visos iškilmių salės yra skirtos kuriai nors iš Olimpo dievybių. Pati prabangiausia – 70 m ilgio Veidrodžių menė, kurioje buvo pasirašyta Versalio sutartis. Po pietų grįžtate į Paryžių. Pasikėliate į *Eifelio bokštą.. Dienos pabaigai siūlome pažintį su Monmartro rajonu, kurio kalva siejama su menininkais: didingoji neoromaninė Šv. Širdies bazilika, dailininkų Meka – Tertre aikštė, kurioje dailininkai eksponavo savo kūrinius dar XIX a.; senasis kabaretas Lapin agile (Vikrusis triušis). Vakare, esant galimybei, siūlome apsilankyti viename žymiausių Paryžiaus kabaretų ***Moulin Rouge, Lido arba Crazy Horse. Nakvynė viešbutyje.
par5 par7 par8

4   diena

Pusryčiai. Laisvas laikas. Priklausomai nuo skrydžio laiko *vietiniu transportu išvykstate į oro uostą. Skrydis: Paryžius – Vilnius.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Skrydis Vilnius – Paryžius – Vilnius;
 • rankinis orlaivio bagažas (1 keleiviui 1 vienetas)1,
 • 3 nakvynės 3* viešbučiuose,
 • maitinimas – 3 pusryčiai,
 • lietuviškai kalbančio kelionės vadovo, vykstančio su grupe iš Lietuvos, paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.
  (1) – rankinio bagažo išmatavimų ir svorio reikalavimų teiraukitės kelionės užsakymo metu.

Pastabos

 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai kelionės metu. Turistas moka pats vietos valiuta apie 95 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • (**) – išvyka traukiniu į Versalį. Traukinio bilietas asmeniui į abi puses – apie 25 EUR.
 • (***) – varjetė + ½ butelio šampano vienam asmeniui –  nuo 100 EUR.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, registruojamas orlaivio bagažas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai,  asmeninės ir kitos nepaminėtos

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours