• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Skrydis į Portugaliją su apgyvendinimu nuo 1157 lt.

Siūlome Jums itin gerą kelionės variantą. Dabar skrydis į Portugaliją  su apgyvendinimu nuo 1157 lt. Praleiskite 11 dienų nuostabiame mieste, pažinkite šalies kultūrą, pamatykite lankytinas vienas, paragaukite skanaus maisto ar tiesiog pasigrožėti puikia miesto panorama.  Nelaukite, nes kelionės pasiūlymo laikas ribotas !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.09.27

Grįžimas: 2014.10.07

Skrydžio kaina į abi puses: 460 Lt

Apgyvendinimo kaina (už 10 naktų nuo 697 Lt)

Maitinias: Pusryčiai

 

Skrydis:

Skrydis į Portugaliją

Skrydį galite užsisakyti agentūroje arba paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

Viešbutis:

Viešbutis Suave Mars 3* įsikūręs apie 45 km nuo Porto oro uosto , yra pačiame Esposende miesto centre. Iš viešbučio visiškai nesunku pasiekti mieste esančias parduotuves, restoranus bei kavines. Taip pat svečiams yra siūlome įvaiki veikla: žvejyba, biliardas, stalo tenisas, dviračių sportas, nardymas, jodinėjimas, vandens sporto įranga (vietoje), treniruoklių salė, žaidimų kambariai.

Apžiūrėti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia: Viešbučiai Portugalijoje

 

Ką pamatyti?

Porto centras – tikras architektūros muziejus su išlikusiais senoviniais pastatais. Verta aplankyti nuostabų Porto senamiestį, nacionalinį muziejų. Šiame mieste taip pat rekomenduojama  susipažinti su švento Martyno bažnyčia,vyskupo rūmais, Rotušės ansambliu, birža. Verta suktais laiptais pakilti ir į miesto simboliu tapusį septyniasdešimt penkių metrų aukščio bažnyčios Torre dos Clérigos bokštą – aukščiausią pastatą ne tik buvusioje sostinėje, bet ir visoje Portugalijoje. Iš jo  atsiveria plati miesto apylinkių panorama.

Skrydis į Portugaliją

Skrydis į Portugaliją

 

Jei turite klausimų, ieškote lėktuvo bilietų ar domina kelionių pasiūlymai, skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu:informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours