• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Slidinėjimas ITALIJOJE! Skrydis, pervežimas, viešbutis su pusryčiais – 404 eur!

Slidinėjimas ITALIJOJE! Skrydis, pervežimas, viešbutis su pusryčiais – 404 eur!

Žiemos sporto ekstremalų Italijos šiaurėje laukia apie 350 slidinėjimo centrų ir įvairaus sudėtingumo trasos, nusidriekusios Pjemonto, Lombardijos, Aostos, Trentino bei Pietų Tirolio regionuose. Išbandykite savo jėgas!

Į kelionės kainą įskaičiuota: skrydis iš Vilniaus į Veroną, pervežimas, viešbutis su nurodyti maitinimu, kelionės atstovo paslaugos.

 

Kelionės data: 2016.02.20-27 d.

 

Bepy Hotel  3*, 7  naktys

Maitinimas: pusryčiai
Kaina asmeniui – 404 EUR  
Skrydis+pervežimas+apgyvendinimas ir maitinimas

 

Apie viešbutį: Viešbutis įsikūręs ramioje vietoje, apie 800 m iki Pinzolo kurorto (apie 12 km iki Madona di Kampilijo kurorto su bendrąja slidinėjimo zona perkant ski pasą “Superskirama”). Apie 1200 m iki Pinzolo slidinėjimo keltuvo Pra Rodont keliančio iki Doss del Sabion viršūnės. Apie 50 m iki ski-bus stotelės.

bepy  bepy2bepy1

 

Lastei Garden Resort 3*, 7  naktysMaitinimas: pusryčiai 
Kaina asmeniui – 436 EUR  
Skrydis+pervežimas+apgyvendinimas ir maitinimas

 

Apie viešbutį: Viešbutis yra apie 400 m iki Poca di Fassa centro, apie 900 m iki Catinaccio/Rosengarten ir Buffaure/Pozza di Fassa keltuvų. Apie 30 m iki slidinėjimo autobuso.  

garni garni2garni1

 

Regina E Fassa Hotel 3*, 7  naktys

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė
Kaina asmeniui – 518 EUR  
Skrydis+pervežimas+apgyvendinimas ir maitinimas

 

Apie viešbutį: Vaizdingoje vietovėje Val di Fasa slėnyje, Mazzin kaimelio pakraštyje. Slidinėjimo autobusu (ski-bus)  galima nuvykti iki artimiausio Col Rodella keltuvo Kampitele (2 km). Vykstant slidinėjimo autobusu (ski-bus) į kitą pusę 1 km, galima pasiekti Pera gyvenvietę, kurioje yra krėslinis keltuvas, keliantis į Pera – Vigo di Fassa slidinėjimo zoną su raudonomis ir mėlynomis trasomis. Dar toliau pavažiavus 1 km nuo Peros kaimelio, Poca di Fassa miestelyje yra apšviestos naktinio slidinėjimo trasos (raudonoji ir juodoji) ir keltuvas į Poca di Fassa – Alba di Canazei sujungtą slidinėjimo zoną.

reginaregina2regina1

 

Stella Montis Hotel 4*, 7  naktys

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienė
Kaina asmeniui – 723 EUR  
Skrydis+pervežimas+apgyvendinimas ir maitinimas

 

Apie viešbutį: Viešbutis Stella Montis visiškai neseniai renovuotas. Įsikūręs saulėtoje, ramioje ir gražioje vietoje, Val di Fasa slėnyje. Populiarus viešbutis su geru sveikatingumo centru, jaukiais ir šviesiais numeriais, interjeruose dominuoja šviesių spalvų ir medžio tonai. Viešbutis yra apie 500 m iki Kampitelo kurorto centro ir 900 m iki Col-Rodella keltuvo, keliančio i Sella Ronda.

stellastella1 stella2

 

Kainos galioja tol kol yra kambarių viešbutyje ir vietų lėktuve už siūlomą kainą!

Kainos nurodytos asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje.

Galimos įvairios kelionių datos, viešbučių pasirinkimas.  Jei norite pasitarti renkantis viešbutį, ar skrydį, skambinkite arba rašykite: +370 657 68855 gitana@etours.lt/ +370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius 🙂

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours