• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Small Planet Airlines naujoji registracijos skrydžiui tvarka!

Pastarasis sezonas Small Planet Airlines buvo kaip niekada gausus kritikos ne tik dėl vėluojančių skrydžių. Viešojoje erdvėje buvo nuolat kritikuojama ir išankstinės registracijos skrydžiui tvarka. Įsigaliojus naujai tvarkai keleiviai mažiau išsiblaškys po orlaivį, nes sistema automatiškai visus sodins iš eilės. To pasekoje vėliau besiregistruojantys, ar tiesiog atvykę į oro uostą be išankstinės registracijos keleiviai turės galimybę sėdėti kartu. Tiesa, su teigiamais pakeitimais yra ir keletas ne tokių džiuginančių – kyla orlaivio vietų su daugiau erdvės kojoms (extra leg) kaina.

 

Naujoji Small Planet Airlines išankstinės registracijos skrydžiui sistema pradeda veikti 2018 09 04 d

 

PAGRINDINIAI PAKEITIMAI:

 

1. Nebus galimybės registruotis iš karto abiem skrydžiams, tai yra skrydžiui į priekį ir skrydžiui atgal. Kiekvieno skrydžio registracija ( tiek skrendant į priekį, tiek atgaliniam skrydžiui) prasideda likus 72 val (3 paros) prieš skrydį ir pasibaigia likus 4 valandom iki skrydžio.

 

2. Atliekant registraciją pati sistema iš karto bus priskyrusi kiekvienam keleiviui vieną nemokamą vietą. Jei priskirta vieta netiks, kitos vietos pasirinkimas kainuos papildomai. Vietų kainos nurodytos žemiau esančiame punkte.

 

3. Orlaivio vietos su daugiau erdvės kojoms kainuos 18 Eur asmeniui už skrydį į vieną pusę. Paprasta orlaivio vieta kainuos 5 Eur asmeniui už skrydį į vieną pusę.

 

4. Registruojantis reikės suvesti skrydžio numerį, keleivio pavardę ir registracijos kodą. Registracijos kodai bus nurodyti kelionės dokumentuose, kuriuos gaunate užsisakę kelionę.

 

 

KAS NESIKEIČIA:

 

1. Visiems keleiviams registracija oro uoste atvykus yra NEMOKAMA. Tai yra, jei Jūs tiesiog su asmens dokumentu atvykstate į oro uostą, Jums visiškai nemokamai paskirs vietą lėktuve ir duos įlaipinimo taloną!

 

2. Vietas su daugiau erdvės kojoms galėsite įsigyti atvykę į oro uostą (jei tokių vietų orlaivyje dar bus laisvų).

 

3. Šeimos su vaikais oro uosto darbuotojų bus privalomai sodinamos kartu, nes tokios yra aviacijos taisyklės. Taigi norint sėdėti kartu neprivaloma atlikinėti išankstinės registracijos skrydžiui.

 

4. Išankstinės registracijos metu galima užsisakyti maitinimą lėktuve ir papildomą bagažą. Turėkite omenyje, kad visą tai galite užsisakyti ir iš anksto kelionių agentūroje ar internetinėje kelionių agentūroje, per kurią pirkote kelionę, tad išankstinės registracijos dėl šių paslaugų užsakymo neprivaloma daryti.

 

5. Internetinė registracija kaip ir anksčiau atliekama Small Planet Airlines svetainėje štai čia https://www.smallplanet.aero/lt/registracija-i-skrydi/333

 

Akivaizdu, kad naujoji tvarka skatina nesiregistruoti iš anksto  Manome, kad vis daugiau žmonių registruosis atvykę oro uoste, o tada oro uosto darbuotojai galės visus iš eilės susodinti gražiai ir nebebus tiek laisvų vietų po vieną. Dabar gi daugeliu atveju patys žmonės pasirinkdavo kone visą lėktuvą po du. Neretai susidarydavo situacija, kai orlaivyje visos vietos prie lango ir per vidurį užpildytos, o visos likusios prie krašto laisvos. Tokiais atvejais labiausiai nukentėdavo šeimos su vaikais, nes pavėlavus registruotis pusdienį nebebūdavo vietų iš eilės visiems kartu, nes visi besiregistruodami išsimėtydavo kas kur.

 

 

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours