• TEZ TOUR KELIONĖS

 • NOVATURO KELIONĖS

 • KIDY TOUR KELIONĖS

„Tez Tour“ naujiena – kruizai jachtomis po Juodąją jūrą

„Tez Tour“ naujiena – kruizai jachtomis po Juodąją jūrą. Nepakartojama kelionė jachta aplankant gražiausias Juodosios jūros pakrantės vietas Bulgarijoje bei pasisemiant neišdildomų įspūdžių. Nakvynės jachtoje sustojus skirtingų miestų uostuose. Dienomis laukia kupina įspūdžių kelionė plaukiant jachta pakrantės linija, kurią puošia mažos įlankėlėsapsuptos žaliuojančia gamta,čia įsikūrę ir gražūs pakrantės miesteliai, kuriuos galima pažinti vaikščiojant pėsčiomis. Plaukiant yra galimybė maudytis, nardyti bei mėgautis saule.

Programa:

1 diena.

Skrydis Vilnius –Burgasas. Pasitikimas orouoste. Grupinis pervežimas į uostą Nesebaro mieste. Nakvynė jachtoje Nesebaro uoste.

 

2 diena.

Apžvalginė ekskursija po senąją Nesebaro miesto dalį. Senasis Nesebaras – vienas iš seniausių Europos miestų, įkurtas uolėtoje Juodosios jūros pakrantėje jau prieš 3000 metų. Gražuolis senasis Nesebaras išsidėstęs nedidelėje vaizdingoje salelėje, kuri siaura sausumos juosta yra sujungta su naujuoju Nesebaru. Siauros akmenimis grįstos gatvelės, senovės tvirtovių sienų liekanos, autentiški viduramžių šaligatviai, įtvirtinimai iš skirtingų epochų, unikalūs namai –tai vaizdai, žavumu prilygstantys garsiausiems Europos senamiesčiams. Dar 1956 metais Nesebaras buvo paskelbtas miestu-muziejumi, o nuo 1983 metų įtrauktas į UNESCO saugomų paminklų sąrašą. Šalia Senojo Nesebaro įsikūręs ir Naujasis. ame sutelkti viešbučiai ir priima visus kurorto poilsiautojus. Laisvas laikas. Nakvynė jachtoje Nesebaro uoste.

 

3 diena.

Ryte išplaukimas jachta į Sozopolio miestą.Plaukiant pro šalį iš jachtos pasigrožima vaizdinga Šv. Jono sala, kur neseniai vykdytų kasinėjimų metu buvo rasti: Šventojo kryžiaus gabaliukas, Šv. Jono krikštytojo bei Šv. Andriaus palaikai. Be to, saloje yra įsikūrusi didžiausia sidabrinių žuvėdrų kolonija. Apžvalginė ekskursija po senąją Sozopolio miesto dalį. Nedidelis Sozopolio miestelis įsikūręs Burgaso įlankoje jau nuo 610 m. pr. Kr., tai buvusi graikų kolonija. Šiandien Sozopolis turistus traukia ypatinga senamiesčio aura: gatvelėmis su staigiais posūkiais, mediniais namais su erkeriais, vyno rūsiais, senovinėmis bažnyčiomis ir koplyčiomis. Pasivaikščiojimas siaurais senamiesčio keliukais palei jūrą padovanos tikrą ramybės dozę. Laisvas laikas. Nakvynė jachtoje Sozopolio uoste.

4 diena.

Ryte išplaukimas į Šv. Vlaso kurortą. Tai vienas naujausių kurortų Bulgarijoje –gražus nedidelis pakrantės miestelis. Kalnai čia nusileidžia beveik iki pačios pakrantės ir sukuria nuostabią aurą bei jaukią atmosferą. O dar ir puikūs paplūdimiai, išskirtinis regiono klimatas –tiesiog ideali vieta puikiai pailsėti. Šv. Vlaso pasididžiavimas – jachtų uostas Marina. Tai pati didžiausia Bulgarijos prieplauka, kurioje galima ne tik išsinuomoti, bet ir nusipirkti sau jachtą. Laisvas laikas. Pagal pageidavimą –pervežimas į Saulėto kranto kurortąvakariniam pasivaikščiojimui. Patį didžiausią Bulgarijos kurortą iš pietų skalauja Juodoji jūra, o iš šiaurės supa Stara Platinos kalnų masyvas. Saulėtasis krantas turi ir vieną iš plačiausių paplūdimio juostų, kurios ilgis apie 8 km, o plot is – nuo 30 iki 100 metrų. Mėlynosios vėliavos apdovanojimas liudija, kad šie paplūdimiai švarūs ir puikiai prižiūrėti. Nenuostabu, kad šis kurortas nenustoja plėstis ir vystytis, kasmet čia atsidaro naujų viešbučių ir restoranų, o pramogų gausa su Saulėtukrantu negali lygintis nei vienas Bulgarijos kurortas. Tai ideali vieta mėgstantiems burlentes, vandens slides, parasparnius, šuolius parašiutu –visa tai galima išbandyti Saulėto kranto kurorte. Nakvynė jachtoje Šv. Vlaso uoste.

 

5 diena.

Ryte išplaukimas jachta į Varnos miestą. Apžvalginė ekskursija po Varnos miestą.

Šis miestas gali pasigirti tūkstančio metų istorija. Pradžioje tai tebuvo nedidelė žvejų gyvenvietė, įkurta Trakijos genties atstovų, o VI amžiuje prieš Kristaus gimimą čia jau puikavosi graikų polis Odessos. Šiandien tai trečias pagal dydį Bulgarijos miestas, dar vadinamas Bulgarijos uostų sostine, Juodosios jūros karaliene. Pramoninis miesto veidas neprimena įspūdingos istorijos, todėl jos turistai ieškoti traukia į muziejus. Vienas iš jų susijęs ir su Lietuva –Varnoje kadaise gyveno Jonas Basanavičius, įkūręs iki šiol veikiantį Medicinos istorijos muziejų. Nors Varnos uostas ir nėra didžiausias Bulgarijoje, tačiau tai vis tiek svarbus susisiekimo ir pramonės taškas, o didelis diskotekų, barų, restoranų, muziejų, parduotuvių pasirinkimas ir iškili miesto istorija pavertė Varną vienu iš turistų traukos centrų. Laisvas laikas. Nakvynė jachtoje Varnos uoste.

 

6 diena.

Ryte išplaukimas jachta į Balčiko miestą. Kurortas įsikūręs vaizdingoje vietoje, 40 km nuo Varnos miesto, o Albenos kurortas vos už 7 km. Buvusi graikų kolonija ir vienas gražiausių miestų Juodosios jūros pakrantėje garsėja buvusios Rumunijos karalienės Marijos rezidencija ir įspūdingo dydžio botanikos sodu, kuriame yra daugiau nei 3000 augalų rūšių. Norintiems susipažinti su bulgariškaja kultūra, rekomenduojame aplankyti „Etar“ etnografinį kompleksą – muziejų, kuriame išgirsite apie autentiškus bulgarų tautos amatus. Ekskursija: Botanikos sodo ir Rumunijos karalienės Marijos rezidencijos lankymas. Jachta plaukiama iki Kaliakros iškyšulio. Grįžimas į Balčiką. Nakvynė jachtoje Balčiko uoste.

 

7 diena.

Ryte išplaukimas jachta į Nesebaro miestą. Laisvas laikas. Nakvynė jachtoje Nesebaro uoste.

 

8 diena.

Laisvas laikas. Grupinis pervežimas iš Nesebaro uosto į Burgaso oro uostą.

Skrydis Burgasas – Vilnius.

Galimos išvykimo datos: nuo rugpjūčio 21, 28 d.

YACHT TOUR ALEXA Special Cat., Cabin room, 4 pax, RO, 7 n., – nuo 4215 Lt

YACHT TOUR ALEXA – X Special Cat., Cabin room, DBL, RO, 7 n., – nuo 5995 L

Svarbu!

Dėl ribotos vietos jachtoje asmeniniame bagaže turi būti tik patys reikalingiausi daiktai poilsiui, taip pat paplūdimio reikmenys.Priklausomai nuo oro sąlygų galimi programos ir ekskursijų dienų bei laikų pasikeitimai.Programos trukmė: 8 dienos / 7 naktys. Atvykimas ir išvykimas: Burgaso oro uostas.

 

Į kainą įskaičiuota:

 • skryd Vilnius – Burgasas – Vilnius
 • 7 nakvynės jachtoje
 • grupinis pervežimas Burgaso oro uostas – Nesebaro uostas – Burgaso oro uostas
 • plaukimas jachta pagal programą
 • apžvalginės ekskursijos po Nesebaro, Sozopolio, Varnos ir Balčiko miestus;
 • uostų mokesčiai
 • degalai
 • kapitono paslaugos

 

Į kainą neįskaičiuota:

 • draudimas
 • asmeninės išlaidos
 • maitinimas ir gėrimai
 • į programą neįtrauktos ekskursijos
 • asmeninės išlaidos.

 

Rekomendacijos:

 • Maistą galima gamintis jachtoje arba valgyti miestų kavinėse ar restoranuose.
 • Papildomai galima įsigyti ekskursijas

 

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius arba PC „SAULĖTEKIS“ V.Krėvės pr. 97  Kaunas

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours