x
Tiesioginis skrydis Vilnius- Liverpulis. Ką vertėtų pamatyti grupės The Beatles gimtinėje?

LIVERPULIS (Liverpool)- THE BEATLES gimtinė

Kažkur girdėtas, bet vis dar nepažintas Liverpulis, grupės THE BEATLES gimimo miestas.

Nepraleiskite galimybės aplankyti šį Didžiosios Britanijos miestą, tiesiogiai iš Vilniaus skrenda “Ryanair“ avialinijų lėktuvai, skrydžiai vykdomi du kartus per savaitę trečiadieniais ir sekmadieniais.

Mes parinkome gerų kainų pasiūlymų lapkričio mėnesiui:
Skrydis Vilnius-Liverpool- Vilnius, lapkričio 16- 19 d. kaina nuo 283 LTL (81,96 EUR)

Norite skrydžio kitomis datomis, apsilankykite mūsų puslapyje ir pasirinkite jums tinkamiausią, spauskite ČIA.

Rezervuojant skrydį ilgai neužtruksite tereikia įvesti keleivių vardus ir pavardes bei pasirinkti jums tinkamą mokėjimo būdą. Apmokėti galite banko pavedimu, banko kortele arba grynaisiais mūsų kelionių agentūroje. Geriausi aviabilietų pasiūlymai mūsų puslapyje www.etours.lt .

Viešbučiai Liverpulyje
Liverpulyje gausu įvairiausių viešbučių, kuriuose nakvynę ras tiek ekonominės klasės turistai, tiek ieškantis prabangos.
Ieškote viešbučio Liverpulyje? Spauskite ČIA ir išsirinkite jums tinkamiausią variantą.

Papildomos paslaugos keliaujantiems
Pageidaujate išsinuomoti automobilį, spauskite ČIA
Domina kelionės draudimas ar pervežimai kreipkitės į www.etours.lt kelionių konsultantus ir mes padėsime jums išsirinkti geriausią variantą.

The Beatles dvasia
Liverpulis didžiuojasi, kad yra garsiausios grupės The Beatles gimtinė, tūkstančiai fanų plūsta į šį miestą lyg piligrimai, norėdami iš arčiau pažinti kaip gyveno jų garbinamos žvaigždės.
Pirmiausiai ką turi aplankyti kiekvienas šios grupės fanas yra The Beatles Story muziejus.

Kaina suaugusiam £12.95
Bilietus galite rezervuoti ir iš anksto spauskite ČIA
Šiame muziejuje galėsite sekti visą The Beatles istoriją nuo pat pradžių iki taip vadinamos “Bitlomanijos”, kai jie buvo pasiekę savo šlovės zenitą.
Čia vertėtų praleisti keletą valandų ir tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis John, Paul, George ir Ringo sėkmės akimirkomis.

Taip pat galite aplankyti John Lennon ir Sir Paul McCartney vaikystės namus Mendips and 20 Forthlin Road, kurie dabar yra laikomi nacionaline šalies vertybe.

Taip pat galite autobusu keliauti po žymiasias vietas Liverpulyje, kurios yra susijusios su The Beatles istorija. Dviejų valandų ekskursija spalvotu autobusu kainuoja £16.95. Magis Mystery Tour

Kiekvienas The Beatles fanas turėtų apsilankyti Cavern Club  , kur The Beatles grojo apie 300 kartų.

Ką dar vertėtų nuveikti Liverpulyje?

Iš tiesų veiklos čia yra tikrai pakankamai. Liverpulis kultūros sostinė, taip pat čia galima pasigrožėti nuostabiais vaizdais, kadangi miestas turi nuostabią pakrantę, gyvą muzika jus lydės visą kelionę, kadangi Liverpulis vienas iš nedaugelio pasaulio miestų kuriam skirtą tiek daug įžymių ir visiems girdėtų hitų.

Šeimos tikrai ką veikti šiame mieste, čia nuolatos vyksta parodos, galima lankytis muziejuose, arba tiesiog pasivaikščioti miesto gatvėmis. Šeimos su vaikais gali apsilankyti Knowsley Safari parke, kuris veikia ištisus metus, čia gausu įvairiausių gyvūnų, čia galėsite pasigrožėti žirafomis, drambliais, liūtais ir kitais laukiniais gyvūnais, vaikams ši atrakcija turėtų ypač patikti.

Naktinis gyvenimas Liverpulyje

Liverpulis didžiuojasi tuom, kad gali pasiūlyti daugyvę vietų kur net išrankiausias vakarėlių mėgėjas suras sau tinkamiausią pasilinksminimo vietelę. Būtinai vertėtų apsilankyti Seel street, nesvarbu ko jūs ieškote, bet viską jūs surasite čia- Havajų stiliaus kokteilių barą “Aloha”, tradicinį britišką pub’ą “The Monro”, įžymusi “Hot dog” baras, taip pat dėmesio vertos vietos “Santa Chupitos”, “Almost Famous” arba “Empire”.
Hardman street, kurioje gausu tradicinių britiškų pub’ų. “The Piligrim” ir “Ye Cracke”, buvo mėgimas John Lennon’o, kai jis dar buvo menų mokyklos mokinys. Dar vienas pub’as esantis Hardman street  The Philharmonic Dining Rooms.
Concert Square- viena gyviausių miesto vietų, septynias naktis per savaitę, čia vyksta daugybė renginių, verta apsilankyti “Walkabout” ir “Revolution to The Krazyhouse”.