• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Tik dabar populiari kelionė į Graikiją su nuolaida!

Tik dabar populiari kelionė į Graikiją su nuolaida! Pažintiniai turai po žymiausias Graikijos vietas, poilsis Viduržemio jūros pakrantėje, viskas vienoje kelionėje! Pažinkite, keliaukite ir ilsėkitės Graikijoje už mažesnę kainą! Kelionę galite įsigyti nuo 1584 Lt!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.08.30

Trukmė: 12 dienų

Nakvynė:  11 nakvynių viešbučiuose

Organizatorius: Grūda

 

Kelionės programa:

 

1 diena

Kelionė per Lenkiją, Slovakiją su trumpais sustojimais poilsiui ir pietums.

 

2 diena

Atvykimas į Serbijos sostinę Belgradą. Ekskursija Belgrade autobusu ir pėsčiomis.

 

3 diena

Atvykimas į Skopjė. Ekskursija mieste.

 

4 – 9 dienos

Poilsis prie Viduržemio jūros Graikijoje. Olimpinė Rivjera – tai beveik 70 km pakrantės ruožas garsiausio ir švenčiausio Europos kalno Olimpo papėdėje. Leptokarijos kurortas – buvęs žvejų kaimelis, žavintis gyventojų paslaugumu, puikiais paplūdimiais, švariais Egėjo jūros vandenimis ir jaukia ramybe. Čia rasite mažų kavinukių ir puikių restoranų, suvenyrų ir maisto parduotuvių, centrinę aikštę su bažnytėle ir iki vėlumos nenutylančią prekybinę gatvę.

 

Bus vykdomos šios nemokamos ekskursijos:

 

  • Pusės dienos išvyka: Tesalonikai, Dionas, Olimpo kalnas. Tesalonikai – kultūrų kryžkelė, buvęs antras pagal dydį Bizantijos imperijos, o dabar – antras pagal dydį modernios Graikijos miestas. Olimpo kalnas – aukščiausia Graikijos vieta, šventa dvylikos antikos dievų mitinė buveinė. Kerinčio grožio vaizdai, nuostabi Egėjo jūros panorama ir ypatinga atmosfera, supanti šią vietovę. Dione galima pamatyti įvairių laikotarpių pastatų liekanas: Izidės, Artemidės šventyklų, graikų ir romėnų amfiteatrų, romėnų pirčių, ankstyvosios krikščionybės bazilikos, įvairių visuomeninių pastatų (*archeloginės radimvietės lankymas pagal galimybę).
  • Dienos išvyka į Meteorų vienuolynų kompleksą. Tai yra grupė masyvių smiltainio uolų, kurių  viršūnėse, kvapą gniaužiančiame aukštyje, stovi Meteorų vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokioje vietoje buvo pastatyti šie statiniai.

 

Taip pat bus vykdomos ir mokamos ekskursijos į kitus Graikijos lankytinus objektus. 

 

10 diena

Kelionė per Graikiją, Bulgariją. Atvykimas į Bulgarijos sostinę Sofiją. Ekskursija mieste.

 

11 diena

Kelionė per Serbiją, Vengriją su trumpais sustojimais poilsiui. Sustojimas Segede, įsikūrusiame Tisos ir Maros upių santakoje. Trumpa pažintis su miestu.

 

12 diena

Kelionė per Slovakiją, Lenkiją.

Tik dabar populiari kelionė į Graikiją su nuolaida!

Tik dabar populiari kelionė į Graikiją su nuolaida!

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, 7 nakvynės viešbutyje Graikijos kurorte (kambariai su patogumais, virtuvėlėmis, kondicionieriais),

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas užsienyje; bilietai į mokamus objektus; vietinių gidų paslaugos; pasirenkamos ekskursijos už papildomą mokestį (kainas žr. www.gruda.lt); pasirinktas maitinimas Graikijoje (7 pusryčiai – 150Lt/asm, 7 vakarienės – 290Lt/asm)

*Mokamiems objektams turėti: ~ 25EUR.

 

Papildoma informacija

Dėl daugiau išvykimo laikų teirautis agentūroje.

Kelionę galite užsisakyti mūsų agentūroje

 

Turite klausimų ar domina kiti kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu +37069244022, rašykite  el. paštu: informacija@etours.lt

arba apsilankykite mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1  aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours