x
Geriausiai turistų įvertinti viešbučiai Marmaryje – Turkijoje.

Marmaris – tai vienas iš mėgstamiausių Turkijos kurortų kasmet sutraukiantis daugybę žmonių iš viso pasaulio. Nuostabaus grožio jūros pakrantės, draugiški žmonės bei skanus maistas. Visa tai džiugina turistus apsilankius čia kiekvieno atostogų sezono metu. Taip pat čia įsikūrę geriausi ir prabangiausi Turkijos viešbučiai tad prisatome kokie yra geriausiai turistų įvertinti viešbučiai Marmaryje – Turkijoje.

 

 

1. D-Hotel Maris

Viešbutis yra įsikūręs apie 35 kilometrus nuo Marmario kurorto centro šalia privataus smėlėto paplūdimio. Tai viena iš prabangiausių apgyvendinimo vietų Marmario kurorte. Viešbutis atnaujintas 2013 metais, todėl jis yra itin šiuolaikiškas. Apsistoją čia, poilsiautojai gali mėgautis įvairiomis čia esančiomis pramogomis: žaisti krepšini, futbola, tinklini, lankytis treniruoklių salėje taip pat užsiimti vandens sportu bei nardyti. Viešbučio kambariai yra šiuolaikiški ir modernūs. Kai kurie iš jų yra su vaizdu į jūrą, kiekviename yra balkonas arba terasa. Viešbučio teritorijoje taip pat galima rasti restoranus, barus, kino salę, parduotuves ir net jachtų nuomos centą.

 

Geriausiai turistų įvertinti viešbučiai Marmaryje

 

2. Cettia Apart Hotel
Atpalaiduojanti atmosfera, draugiškas personalas, modernumas ir šiuolaikiškumas. Tokie pagrindiniai šio prabangaus viešbučio bruožai. Apsistoję čia, turistai gali mėgautis įvairiomis viešbučio paslaugomis: du viešbučio lauko baseinai ir vienas vidaus su įrengta džiakuzi zona, du baseinai pritaikyti specialiai vaikams. Taip pat viešbučio teritorijoje galima rasti geriausius restoranus bei barus, pilnai įrengtą sporto centrą, parduotuves, šis viešbutis tinkamas tiek individualiems keliautojams, tiek atostogaujantiems su šeima.

Geriausiai turistų įvertinti viešbučiai Marmaryje

 

3. Hotel Marbella
Viešbutis yra įsikūręs šalia privatau paplūdimio, todėl pro kambarių langus atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą ir paklantę, dėl to ši vieta yra itin mėgstama turistų bei įvertinta kaip viena iš geriausių kurorte praleisti savo atostogas. Svečiai apsistoję čia, gali mėgautis viešbutyje esančiu baseinu, restorane gaminamu vietiniu maistu ar bare katik paruoštu gėrimu. Norintys pamatyti kurorto centrą gali tai padaryti paėjėję vos keletą metrų nuo viešbučio, kadangi aplink jį taip pat yra įsikūrusios parduotuvės ir kitos įskaigos.

Geriausiai turistų įvertinti viešbučiai Marmaryje

 

4. Club Anastasia
Įsikūręs šalia Marmario miesto centro, viešbutis yra puikiai tinkamas atostogaujančioms pororms bei šeimoms su vaikais. Didelis pramogų ir laisvailaikio praleidimo būdų pasirinkimas tiek vaikams tiek suaugusiems leidžia mėgautis atostogomis kiekvienam šeimos nariui ir taip padaryti savo kelionę nepamirštama. Jaukūs kambariai puikiai pritaikyti poilsiui, o viešbučio atmosfera sukuria įspūdį, jog jausitės lyg būtumėte namuose.

 

Geriausiai turistų įvertinti viešbučiai Marmaryje

 

5. Club Evin Marmaris
Tai vienas iš geriausiai įvertintų viešbučių Marmario kurorte. Jis yra įsikūręs vos už poros kilometrų nuo kurorto centro ir puikiai pasiekiamas bet kuria transporto priemone. Svečiai jame gali rasti didžiulį baseiną, pramogas vaikams: žaidimų aikštelę, dienos vaikų klubą bei kitas pramogas. Turistai taip pat gali atsipalaiduoti spa centre, džakuzi vonioje, turkiškoje pirtyje ar saunoje. Šio viešbučio kambariai yra jaukūs, juose gali tilpti nuo vieno ir net iki 6 šeimos narių. Kambariuose yra balkonas arba terasa, taip pat svetainės zona, kai kuriuose apartamentų tipo numeriuose galima rasti ir virtuvėlę.

 

Geriausiai turistų įvertinti viešbučiai Marmaryje

 

6. Sunrise Hotel
Viešbutis įsikūręs privačiame paplūdimyje, apsuptame nuostabaus grožio kalnų peizažo. Svečiai atvykę čia gali pailsėti nuo miesto triukšmo ir atsipalaiduoti. Čia dirbantis kvalifikuotas personalas išpildys kiekvieną kliento pageidavimą. Viešbutyje yra poilsiui visos reikalingos paslaugos: baseinai, restoranai, baras, sporto salė, sauna. Taip pat viešbutis gali pasiūlyti pramogas vaikams. Svečiai gali nesunkiai pasiekti aplink esančias parduotuves bei patį Marmario centrą.

 

Geriausiai turistų įvertinti viešbučiai Marmaryje

 

7. Club Aida
Šis viešbutis yra itin gerai įvertintas jau čia apsilankiusių turistų, tad kiekvieną sezoną čia apsilančių žmonių yra ganėtinai daug, tačiau ne be priežasties. Viešbutis beveik Marmario miesto centre, todėl iš jo itin patogu pasiekti aplinkines parduotuves, lankytinus objektus ir paplūdimius. Viešbutyje svečiai gali rasti daugybę pramogų bei užsiėmimų, nuo didžiulio baseino iki lauko restorano. Taip pat viešbutis gali pasiūlyti itin didelį spektą pramogų čia apsilankiusiems vaikams.

 

 

Viešbučių kainas rasite paspaudę šią nuorodą.