x
Trokštate norų išsipildymo? Kelionių sąrašas kaip tik jums !!!

Greičiausiai kiekviena šalis ar netgi miestas turi savo laimės simbolį. Jį reikia paliesti, pabučiuoti, apkabinti ir pan. Tačiau svarbiausia, kad sugalvoti norai ir siunčiamos pozityvios mintys turėtų išsipildyti! Pasidomėkime, kokiuose pasaulio kampeliuose galima tikėtis savo laimės?Trokštate norų išsipildymo?Kelionių sąrašas kaip tik jums !!!

 

Brėmeno muzikantai, Vokietija

 Tikriausiai ne kartą esate girdėję smagią brolių Grimų pasaką apie Brėmeno muzikantus? Taigi, jeigu lankotės šiame istorija ir kultūra alsuojančiame mieste, nepraleiskite progos atsidurti šalia Brėmeno muzikantus iliustruojančios statulos, mat sakoma, jog ji išpildo slapčiausias svajones! Ką reikia padaryti? Tiesiog griebti už abiejų asiliuko kojų ir tuo metu sugalvoti norą, kuris būtinai turėtų išsipildyti. Aišku, yra ir kitas būdas: paglostyti asiliuko nosį ir mandagiai paprašyti, kad jis padėtų jums pasiekti savo svajonių. Visai nesunku, ar ne?

bremeno muzikantai

 

Japonijos Kiyomizu šventykla

Pastatyti 794 m.e. metais Kiyomizu dvarai ir šventyklos daugiau nei 1000 m buvo Japonijos imperatorių rezidencija. Vėliau ši vieta patapo šventyklų kompleksu ir turistų rojumi. Daugiau nei 1000 metų pasimelsti deivei Kannon ir atsigerti iš stebuklingo šaltinio piligrimai kopė į Kiyomizu. Kiyomizu reiškia tyrą vandenį. Nuo Kiyomizu šventyklų komplekso atsiveria puikus vaizdas į Kiotą ir apačioje esantį sakurų sodą. Ši vieta taip pat sutraukia labai daug geišų.

japonija

Atėnų Akropolis Graikijoje (450 – 330 metais prieš Kristų)

Atėnų Akropolis, datuojamas 450 – 330 metais prieš Kristų. Statinys vadinamas šventąja Atėnų uola ir simbolizuoja miesto galybę bei piliečių saugumą. Tai vienas žymiausių senovės architektūros paminklų, tapęs šiuolaikiniu Graikijos simboliu.

graikija

 Afroditės akmuo, Kipras

 Kipras – tai šalis, kur, pasak mitų ir legendų, iš žydros jūros išniro, iš jūros putos gimė meilės ir grožio deivė Afroditė. Sakoma, kad jeigu išsimaudysite toje jūros vietoje, kur yra Afroditės akmuo, būsite ne tik jaunesni ir gražesni – jūsų meilės reikalai pajudės reikiama linkme! Norėdami amžinos, tvirtos meilės ir aistros, maudykitės su antrąja puse. O jeigu dar tik ieškote savo meilės, ši vieta esą padės išsipildyti ir šiam troškimui.

afrodites-uola-kipre

 Septyni šaltiniai, Rodo sala

 Rodo sala – tai viena populiariausių Graikijos salų, kurią mūsų šalies gyventojai renkasi atostogoms. Todėl, lankantis saulės lepinamoje saloje, tiesiog būtina aplankyti 7 šaltinių slėnį. Jau vien skaičius 7 yra simboliškas ir dažnai siejamas su laime bei stebuklais. Legendos pasakoja, esą šių šaltinių vanduo nuplauna visas nuodėmes. Tačiau, norint to sulaukti, reikia basomis pereiti 180 m tamsų tunelį, kuriuo visi šaltiniai sruvena į ežerą…

saltiniai-rodo-saloje

 

Rio de Žaneiro Kristaus statula

Brazilijos miesto Rio de Žaneiro simbolis ir viena iš garsiausių pasaulio skulptūrų – ant aukščiausios kalvos stovinti per 30 metrų aukščio Kristaus statula. 1000 tonų sverianti Jėzaus statula stūkso Korkovado viršukalnėje, 700 metrų virš jūros lygio. Statyti ją pradėta dar 1922 metais, o darbai baigti tik 1931-aisiais. Mūsų laikais prie statulos kasmet apsilanko daugiau kaip 300 tūkstančių turistų. Dažnai galima išgirsti – iš kur bepažvelgtumėte, visada atrodo, jog Kristus savo rankas išskleidė Jums.

brazilija

 

Delio stulpas (Delis, Indija)

Prie šio stulpo atkeliavę turistai ir vietos gyventojai prašo sveikatos ir norų išsipildymo. Stulpas yra kiek aukštesnis nei 7 metrai, sveria apie 6,5 t. Stulpas čia yra jau pusantro tūkstančio metų, o užrašas ant jo sanskrito kalba aiškina, kad jis pastatytas vieno iš Indijos karalių pergalei prieš Vidurio Azijos tautas pagerbti. Mokslininkai laužo galvas bandydami atspėti, kaip stulpas, pagamintas iš gryniausios geležies, gali būti nepažeistas korozijos, o tikintiesiems tai ženklas, kad šalia stulpo pildosi visi norai bei, kas itin svarbu, gyja visos ligos.

delis

 

Erewan altorius (Bankokas, Tailandas)

Šį altorių labai paprasta rasti – jis greta vienos judriausių sankryžų Bankoke, o jau iš toli galima užuosti smilkalų kvapą ir pamatyti ryškiaspalvių gėlių girliandas. Altorius buvo pastatytas daugiau kaip prieš pusę amžiaus dievo Indros ir jo dramblio Erewano garbei. Vietiniai tiki, kad jeigu šių dievybių nuoširdžiai kažko paprašysi, tavo noras tikrai išsipildys.

Trokštate norų išsipildymo

 

Pinigų ąžuolas (Mari salos, Škotija)

Kai kurie Didžiosios Britanijos gyventojai tiki, kad jų norai išsipildys, jei jie įterps monetą į medžio žievę. Bet, žinoma, medis turi būti ypatingas. Tokių ypatingų medžių gausu visoje Jungtinėje Karalystėje, tačiau garsiausias – Pinigų ąžuolas Škotijoje. Jis išgarsėjo karalienės Viktorijos dėka: 1877 metais karalienė pati apsilankė prie šio ąžuolo ir įterpė monetą į jo žievę, o vėliau dienoraštyje aprašė ritualą. Senojo ąžuolo žievė yra beveik nematoma, nes visa padengta monetomis, seniausia jų siekia 1828 metus.

Trokštate norų išsipildymo

Al-Koutoubia mečetė (Marakešas, Marokas)

Maroke svajonės pildosi kone visur – jeigu kuriame nors mieste sutiksite vandennešį, tučtuojau sugalvokite norą. Tačiau Marakeše yra dar viena tradicija. Žmonės čia norus galvoja senovinėje Al-Koutoubia mečetėje, o pastatas, beje, laikomas vienu labiausiai vertų aplankyti objektų Marakeše.

Su mečete susijusi ne viena legenda, tačiau bene didžiausios minios čia plūstančių trokšta norų išsipildymo. Tiesa, tik tyros širdies prašančiųjų norai pildosi.

Trokštate norų išsipildymo

Kilo įdėjų?Ieškote lėktuvo bilietų ir jūsų svajonės išsipildys. Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius