x
Trumpa informacija apie kainas Egipte

Nuo seno Egiptas traukia turistus iš viso pasaulio. Vieni čia atvyksta dėl palankios oro temperatūros, kitus čia traukia iki šiol neatskleistos piramidžių paslaptys. Daugumai žmonių prieš kelionę svarbu susiplanuoti  savo atostogų biudžetą. Tam, kad kelionė netaptų didelių išlaidų priežastimi, pateikiame trumpą informaciją  apie kainas Egipte.

 

Egipto muziejus yra vienas iš tų objektų, kuriuos privalus aplankyti atostogaujant šioje šalyje. Šis muziejus turi daugiau nei 120,000 eksponatų kurie mena didingos senovės Egipto imperijos laikus. Muziejus yra padalintas į keletą aukštų, kuriuose ekponuojami tiek įvairūs daiktai tiek pačios mumijos. Muziejaus lankymo kaina suaugusiam apie 30 litų. vaikams apie 15 litų.

 

Dar viena vieta, kurią turite aplankyti nuvykę į Egiptą, tai Abu Simbelio šventykla. Įspūdingo dydžio muziejus, kurio pagrindinis aspektas yra tai, jog pati šventykla yra iškalta oloje. Abu Simbelis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą, kur vadinamas Nubijos paminklais. Tai viena pagrindinių Egipto turizmo vietų. Muziejaus lankymo kaina suaugusiam apie 48 litus. Studentams  apie 27 litus.

Trumpa informacija apie kainas Egipte

 

Viešint Egipte, verta apžiūrėti didingąjį karalių slėnį, kuriame palaidoti garsiausi senovės Egipto valdovai. Slėnis įsikūręs netoli Tėbų miesto. Karalių slėnyje apie yra apie 60 kapų, nuo mažiausių ir neužbaigtų, iki milžiniškų su salėmis, koridoriais, kameromis ir galerijomis. Karalių Slėnyje yra viena ypač žymi kapavietė, o žymi ji todėl, kad kapų vagys nespėjo ten nagų prikišti ir visi lobiai išliko iki šių laikų. Tai Tutanchamono kapavietė. Muziejaus lankymo kaina nuo 50 iki 100 litų.

Trumpa informacija apie kainas Egipte

 

Paminėjus žodį Egiptas, kiekvienas tikriausiai pagalvojame apie piramides? Be šio simbolio neįsivaizduojame kelionės į šią šalį. Garsiausios piramidės egipte dar vadinamos Gizos nekropoliu. Cheopso piramidė, priklausanti Gizos piramidėms, yra vienintelis iki šių laikų išlikęs senojo pasaulio stebuklas. Įėjimo į piramidžių kompeksą mokestis 40 litų, pačių piramidžių lankymo kaina nuo 20 iki 60 litų.

 

Trumpa informacija apie kainas Egipte

 

 

Transporto kainos Egipto sostinėję:

 

  • Taksi nuo oro uosto iki miesto centro kaina nuo 15 iki 30 litaų.

 

  • Autobusas nuo oro uosto iki miesto centro kaina nuo 0.50  centų.

 

  • Taxi kaina už  3 kilometrus Kairo mieste nuo 3  litų.

 

  • Metro kaina 0.30  centų.

 

Trumpa informacija apie kainas Egipte

 

 

Maisto kainos Egipto sostinėje:

  • Pusryčių kainos vietinėse kavinėse nuo 3 lt.

 

  • Pietų kainos vietinėse kavinėse nuo 7  lt.

 

  • Vakarienės kainos vietinėse kavinėse nuo 14 lt.

 

  • Greito maisto kaina nuo 5 lt.