x
Ypatingas pasiūlymas kelionei autobusu į pavasariškąjį Paryžių!

paris13

Puiki proga aplankyti nuostabųjį Paryžių už labai gerą kainą!  7 dienų kelionė su pažintine programa tik 216 eur!

Kelionės metu aplankysite ne tik Paryžių, bet ir Giotenburgą bei Amsterdamą. Į kelionę vyksite visiškai nauju, komfortišku autobusu.

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2016.04.07

Trukmė: 6 naktys

Kaina: 216 eur

 

Kelionės programa

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Vykstate į Žemutinės Saksonijos miestą – Giotingeną, vieną garsiausių Vokietijoje universitetinių miestų. Dėl gausybės kavinių, barų,  restoranų ir šurmuliuojančių studentų, miestas atrodo jaunatviškas ir pilnas energijos. Miesto centre, Turgaus aikštėje, stovi Rotušė su gotikiniu akmens fasadu. Priešais ją – 1901 m. pastatytas Žąsiaganės fontanas, kurį, besilaikydami tradicijų, studentai bučiuoja išlaikę egzaminą. Stovint turgaus aikštėje matomos keturios pagrindinės miesto bažnyčios. Šv. Albino ir Šv. Jokūbo bažnyčiose įspūdingi vėlyvosios gotikos altoriai. O visos keturios gotikinės šventovės rodo, koks svarbus Giotingeno miestas buvo viduramžiais. Išvykstate Paryžiaus link. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Metzo. Nakvynė viešbutyje.

 

giotingenaas giotingenas2 gotingenas1

3 diena

Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Atvykus ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier Opera. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu ir dalina jį į dvi dalis. Vakare, esant galimybei, siūlome apsilankyti viename iš garsiausių pasaulio kabaretų Moulin Rouge, Lido arba Crazy Horse (už papildomą mokestį apie 115 EUR asmeniui). Nakvynė viešbutyje. 

 

paris3paris1triump

4 diena

Pusryčiai. Vykstate į Versalį. Aplankote Liudviko XIV *karališkąją rezidenciją, kuri tapo karaliaus-Saulės paminklu ir testamentu ateinančioms kartoms. Visoje didžiulėje rūmų ir parko ansamblio teritorijoje nerasite nė vienos atsitiktinės linijos. Liudvikas XIV mėgo teatrą ir visą karališko dvaro gyvenimą pavertė pompastišku spektakliu. Ištaigingos pagrindinės menės, aplink Marmuro kiemą išsidėstę karaliaus ir karalienės apartamentai, iškilmėms skirtos menės, kuriose vyko oficialusis dvaro gyvenimas. Pradedant nuo Heraklio menės, visos iškilmių salės yra skirtos kuriai nors iš Olimpo dievybių. Pati prabangiausia – 70 m ilgio Veidrodžių menė, kurioje buvo pasirašyta Versalio sutartis. Sugrįžtate į Paryžių. Ekskursija po miestą: „Fragonard“ parfumerijos muziejus ir parduotuvė, viena gražiausių Paryžiuje – Vandomo aikštė, sužeistiems ir benamiams karo veteranams pastatytas Invalidų rūmų ansamblis, kuriame aplankote ten esančius *Armijos muziejų ir *Napoleono kapą. Besižavintiems O. Rodeno kūryba siūlome aplankyti Birono rūmuose įsikūrusį *muziejų. Vakare gėritės nuostabiais Paryžiaus vaizdais nuo *Eifelio bokšto. 1889 m. pasaulinei parodai pastatytas kaip laikinas šiuolaikinis Paryžiaus akcentas, bokštas tapo neatsiejama miesto veido dalimi. Pageidaujantys gali savarankiškai vykti į Disneilendą (įėjimo ir traukinio bilietų kaina apie 75 EUR) ir visą dieną praleisti atrakcionų ir pramogų parke. Nakvynė viešbutyje. 

 

paris4 paris5 paris6

5 diena

Pusryčiai. Aplankote didžiausią pasaulyje meno muziejų – *Luvrą. Šiame turtingame meno pasaulyje viešpatauja „trys deivės“: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“; Egėjo jūroje rasta sparnuotoji pergalės deivė – Nikė Samotrakė; žymiausia pasaulyje antikinė meilės deivė – „Milo Venera“. Pažintis su Monmartru, kurio kalva jau du dešimtmečius siejama su menininkais: didingoji neoromaninė Šv. Širdies bazilika, dailininkų Meka – Tertre aikštė, kurioje dailininkai eksponavo savo kūrinius dar XIX a.; senasis kabaretas Lapin agile (Vikrusis triušis). Pavakary išvykstate Belgijos link. Nakvynė viešbutyje.

 

paris7 paris8 paris9

6 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Amsterdamą. Atvykus ekskursija po miestą aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. *Plaukiate laivu Amsterdamo kanalais. Po pietų išvykstate Magdeburgo link. Kelionė per Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Magdeburgo. Nakvynė viešbutyje.

 

amster amster3amster2

7 diena

Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės viešbučiuose,
 • maitinimas – 6 pusryčiai,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 100 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
 • Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
 • Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

 

Galimos ir kitos kelionių datos. Norėdami užsisakyti, pasitarti ar gauti daugiau informacijos, skambinkite arba rašykite

+370 657 68855 gitana@etours.lt

+370 657 48588  kristina@etours.lt

Taip pat mielai laukiame užsukant į svečius