• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Apsilankykite Maroke už patrauklę kainą !!!

Kelionė į Marakešą !!! Tik dabar užsisakykite lėktuvo bilietus ir apsilankykite Maroke už patrauklę kainą !!! Skrydis pirmyn ir atgal 10 – čiai dienų dabar kainuoja vos 537 lt asmeniui. Taip pat galime padėti išsirinkti apgyvendinimą, kurio kainos už 9 naktis vos nuo 376 lt.

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.03.24

Grįžimas: 2013.04.02

Skrydžio kaina į abi puses: 537 lt

Apgyvendinimo kaina (už 9 naktis) nuo 376 lt

 

Apie skrydį:

Apsilankykite Maroke už patrauklę kainą !!!

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

Viešbutis:

Mes Jums galime pasiūlyti didelį viešbučių, o taip pat ir kitų apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą visame Marakeše ir kituose Maroko miestuose. Padėsime išsirinkti apgyvendinimą atsižvelgiant į kiekvieno keliautojo pageidavimus, norus ir galimybes. Šiuo metu siūlome apsistoti  Ryad Mogador Marrakech 3 viešbutyje, kuriame 9 naktų viešnagė  kainuos vos nuo 376 lt asmeniui.

 

Išsirinkti ir užsisakyti viešbutį galite atvykę į mūsų kelionių agentūrą.

 

Verta pamatyti :

Marakešas nuostabus miestas kuris puikiai atspindi arabiškąją kultūrą. Čia gausu vietų į kurias privalu užsukti viešint šiame  mieste. Butinai aplankykite Marakešo turgavietę kurioje gausu visada šviežių vaisių, moterys visada čia ras kuo pasipuošti. Nepraleiskite progos pasižalgyti po  Jardin Majorelle botanikos sodą ar užsukti į islamiško meno muziejų.

 

Turite klausimų? Ieškote lėktuvo bilietų ar domitės paskutinės minutės kelionių pasiūlymais? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours