x
Kelionės draudimas

 

Kas kartą širdis suvirpa iš rūpesčio, kai išgirsti nelaimingų atsitikimų kelionėse istorijas, kurias pasakoja tavo draugai? O gal teko pačiam susidurti su kosminėmis gydymo paslaugų kainomis užsienyje? Puoli prisiekinėti sau, jog kitą kartą, kai keliausi – savimi pasirūpinsi labiau? Atėjus kitam kartui, nusprendi, kad per daug vargo, rūpesčiai spaudžia, darbų našta pečius sveria žemyn? Jūsų kelione, pramogomis ir netgi SAUGUMU, galime pasirūpinti mes, taupydami Jūsų laiką, entuziazmą ir pinigus.

Netrukus ketini išvykti ilgai lauktų atostogų,  jau susikrovei lagaminus ir nesulauki lėktuvo pakilimo? Tau NEBEREIKIA dėl nieko rūpintis. Etours pasirūpins visomis su kelionėmis susijusiomis paslaugomis! Daugiau nejausite papildomo galvos skausmo dėl automobilio parkingo, nebereikės planuotis ilgo susitikimo su kelionių agentu ar rezervuotis ilgo susitikimo (būtinai darbo dieną)  su draudimo brokeriu. Vykite mintis į šalį, jog TIKRAI neatsitiks nieko blogo, nes tai gali būti BŪTENT tas kartas, kai susižeisite ar nukentės Jūsų artimieji. Pasirūpinkite savimi iš anksto, kol turite galimybę tai padaryti!

Atėjo tas ilgai lauktas laikas, kai galite keliauti be menkiausių rūpesčių ir svilinančio nerimo. Ramybė – ranka pasiekiama visiems mūsų klientams! Etours – Jūsų kelionės draudimų partneris, kuris sutvarkys visus svarbiausius reikalus, Jums ilsintis su šeima namuose arba triūsiant darbe. Kelionių draudimas – apsaugos garantas kelionės metu, padėsiantis gauti visą reikiamą pagalbą, nelaimei nutikus. Mes rūpinamės Jūsų saugumu, kuris yra didžiausias ir svarbiausias mūsų prioritetas.

LAI situacijos, kurių neįmanoma suplanuoti, neužgožia ir nesugadina ne tik kelionės plano, bet ir džiagsmo būti turistu. Siūlome priimti racionalų ir protingą sprendimą  – apsidrausti kelionės draudimu, kuris padės ne tik jaustis bet ir būti apsaugotam nuo nemalonių netikėtumų, kai esate toli nuo gimtųjų namų!