x
Geriausi viešbučiai Kanarų salose!

Viena iš itin egzotiškų Europos šalių be abejo yra Ispanija. Turistus čia traukia puikūs Maljorkos paplūdimiai, įspūdinga Barselonos architektūra bei nuostabi Tenerifės gamta. Šiandien nusprendėme neaptartinėti šios šalies lankytinų objektų ar geriausių paplūdimių, nusprendėme Jus supažindinti kokie visgi yra Geriausi viešbučiai Kanarų salose.

 

Seaside Grand Hotel Residencia Grand Kanaria

Prabangus 5* viešbutis yra įsikūręs Grand Kanarijos saloje. Ši vieta žavi turistus savo išskirtiniu dizainu, prabanga bei konfortu. Aukščiausios klasės aptarnavimo lygis pelnė šiam viešbučiui pirmąją vietą tarp visų Kanarų salyno apgyvendinimo vietų. Viešbutis turi ne itin daug kambarių, kuriuose yra apgyvendinami svečiai, tačiau kiekvieni apartamentai yra itin prabangūs. Čia pat yra keletas restoranų, kuriuose galima paskanauti įvairių valgių o kas vakarą vykstantys renginiai čia poilsiaujantiems turistams tikrai neleidžia nuobodžiauti. Viešbučio paros kaina apie 990 litų.

Geriausi viešbučiai Kanarų salose

 

Avanti Hotel Boutique Fuerteventura sala

Itin prabandus viešbutis, pilnai atnaujintas 2013 metais jau spėjo pelnyti turistų palankumą ir yra vadinamas vienu iš geriausių Kanarų salyno viešbučių. Rami ir atpalaiduojanti viešbučio atmosfera žavi kiekvieną čia atvykusį. Čia pat ant stogo yra įrengta terasa, nuo kurios atsiveria stulbinantis vaizdas į vandenyną, o šalia esančiame restorane ruošiami skaniausi valgiai. 

 

 

Bohemia Suites & Spa Grand Kanaria

Viešbutis Bohemia Suites & Spa yra įsikūręs nuostabios Grand Kanarijos gamtos apsuptyje. Pats viešbučio pavadinimas jau išduoda, kad jame vyrauja modernus stilius. Svečiai atvykę čia gali atsipalaiduoti SPA centre, paskanauti vietinių valgių šalia esančiame restorane ar tiesiog atsipalaiduoti ir mėgautis puikiu vaizdu iš viešbučio terasos. Kiekvienas svečias čia sutinkamas ypatingai, todėl šis viešbutis yra vienas iš geriausių Grand kanarijoje. 

 

 

Cordial Mogan Playa Las Palmas

Tai viešbučių komplekas įsikūręs Las Palmas saloje. Gamtos apsuptyje esančiame viešbutyje yra du lauko baseinai, spa kompleksas. Šviesus ir patrauklus viešbučio stilius žavi čia atvykstančius poilsiautojus. Svečiai yra apgyvendinami kambariuose, kuriuose yra oro kondicionierius ir plokščiaekranis televizorius su palydoviniais kanalais. Viešbučio SPA centre yra sūkurinė vonia ir sauna. Čia siūloma daug grožio ir aromaterapijos procedūrų, įvyniojimų, masažų. Svečiai taip pat gali atsipalaiduoti terasoje su saulės gultais. Puerto de Mogan centras yra maždaug už 500 metrų nuo „Cordial Mogán Playa“ viešbučio.