• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

INDIJA – auksinis trikampis ir poilsis GOA prie Arabijos jūros (su vadovu iš Lietuvos)

INDIJA – auksinis trikampis ir poilsis GOA prie Arabijos jūros (su vadovu iš Lietuvos)! GARANTUOTAS IŠVYKIMAS. Maharadžos, brahmanai… Reikia nuvykti į Indiją, kad suprastum, kad tai – ne tik pasakų herojai. Kelionė po Indiją – kelionė laike.

 

1 diena Skrydis į Delį

Skrydis: Vilnius – Helsinkis – Delis.

 

2 diena Delis

Atvykimas į Delio oro uostą, pasitikimas ir nuvežimas į viešbutį. Poilsis po skrydžio. Antroje dienos pusėje apžvalginė ekskursija po Delį. Delis – Indijos sostinė ir pagrindiniai vartai į šalį. Lankomi objektai: Lotoso šventykla – rengta šiuolaikine dvasia, tačiau tai viena iš tų vietų, kurios erdvėje pabuvus apima ypatinga būsena, lotosas – nacionalinis simbolis. Delio simbolis Kutub Minaro minaretas, kurį 1199 m. pastatė pirmasis musulmoniškas Delio valdovas Kutabud Din Aibakas mieste įsitvirtinusiam islamui atminti. Greta Kutub Minaro minareto dar galima pamatyti pirmosios Delio mečetės griuvėsius. Ant rytinio portalo iškaltas užrašas sako, kad ji buvo pastatyta iš akmenų, kurie liko sugriovus 27 indų ir džainistų šventoves. Humayun kapavietė – vienas žymiausių statinių Indijos sostinėje. Tai persiško stiliaus statinys, apsuptas simetriškai suplanuotų Mogolų sodų, primenantis garsųjį Taj Mahalo statinį. Indijos vartai – paminklas žuvusiems kariams per Pirmąjį pasaulinį karą, Prezidento ir Parlamento rūmai. Vakare Akshardham šventyklos lankymas – tai naujausia Delio šventykla, tikras architektūros šedevras (už papildomą mokestį ~ 10 JAV dolerių). Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena Delis – Agra

Pusryčiai. Tęsiama ekskursija po Delį: Jama Masjid – didžiausia mečetė Indijoje, Chandni Chowk (Sidabro gatvė) – pagrindinė gatvė, spalvingas rytietiškas turgus, Raj Ghat – šioje vietoje buvo kremuotas Mahatma Gandhi, Raudonasis fortas – taip pavadintas dėl statyboje naudotų raudonų plytų – tai vieni didingiausių rūmų pasaulyje. Atvykimas į Agrą, apgyvendinimas viešbutyje. Pageidaujantiems vakare siūlomas „Mohababat-the-Taj“ pasirodymas (už papildomą mokestį ~ 35 JAV doleriai). Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

4 diena Agra – Fatehpur Sikri – Jaipur

Labai anksti ryte lankomas Taj Mahalas – jį 1631-1653 m. statė apie 20000 žmonių. Mogolų imperatorius Shah Jahan jį pastatydino kaip mauzoliejų savo žmonos Mumtaz Mahal, garbei. Taj Mahalas laikomas įspūdingiausiu Mogolų imperijos statiniu, jame susipynę persų, indų, turkų bei islamo architektūros elementai. Žinomiausia Taj Mahalo vieta yra balto marmuro mauzoliejus, nors visą statinį sudaro ir daug kitų architektūros elementų. 1983 m. Taj Mahalas įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Po pusryčių išvykimas link Agros Forto – XVI amžiaus statinių komplekso. 1983 metais paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. Forto, supamo 21 m aukščio sienos, perimetras yra lygus 2,4 km. Ši vieta labai reikšminga architektūros istorijai. Išvykimas į Fatehpur Sikri. Fatehpur Sikri įsikūręs pačioje kalvos viršūnėje, 37 km į pietus nuo Agros. Fatehpur Sikri įkurtas prieš daugiau nei keturis šimtus metų. Šį indoislamiško stiliaus miestą suplanavo ir pastatė imperatorius Akbaras. Atvykimas į Jaipur, apgyvendinimas, vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

5 diena Jaipur

Pusryčiai. Išvykimas į Amber fortą – tai XVI amžiaus induistinės ir islamiškos architektūros statinys, iškilęs gražioje vietoje ant kalvos. Apsilankymas didingame radžų sukurtame komplekse. Apžvalginė ekskursija po Jaipurą. Aplankomi Maharadžos rūmai – rezidencija. Šiame komplekse, kurio dalis skirta turistams, įrengtas muziejus, jame eksponuojami reti rankraščiai, meno kūriniai, maharadžų papuošalai, ginklai, rūbai. Hawa Mahal – žymūs „Vėjų rūmai“. Observatorija Jantar Mantar, kurią 18 a. pastatė Macharadža Jai Singh. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

6 diena  Jaipur – Delis – Goa

Pusryčiai. Išvykimas į Delio oro uostą. Skrydis į Goa. Pasitikimas oro uoste ir nuvežimas į viešbutį. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

 

7  – 12 dienos Goa

Poilsis Goa kurorte prie Arabijos jūros. Nakvynės viešbutyje.

 

8 diena Kataragama – Kalutara

Pusryčiai. Išvykimas į Kalutara kurortą prie Indijos vandenyno. Atvykimas į viešbutį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

13 diena. Goa – Delis

Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Delį. Laisvas laikas Delyje. Nakvynė viešbutyje.

 

14 diena. Grįžimas į Lietuvą
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis: Delis – Helsinkis – Vilnius

 

KELIONĖS DATA: 2014 11 08 – 11 21

KELIONĖS KAINA: 6237 Lt/asm. 

 

Kelionės kaina gali keistis keičiantis aviabilietų kainoms arba USD kursui.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• tarptautinių ir vietinių skrydžių bilietai,
• oro uosto mokesčiai,
lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos (išlydi grupę Delio oro uoste),
• pasitikimai oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 4 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais ir vakarienėmis pažintinio turo metu,
• 1 nakvynė 3* viešbutyje su pusryčiais Delyje prieš skrydį į Lietuvą,
• 7 nakvynės Goa kurorte su maitinimu „pusryčiai ir vakarienės“ 3* viešbutyje,
• rusakalbio kelionės vadovo paslaugos pažintinio turo metu,
• ekskursinė programa,
• išvyka drambliais arba džipais į Amber fortą Jaipure.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• Indijos viza ~ 350 Lt/asm. (daroma ~ 3–4 savaites),
• įėjimo bilietai į mokamus objektus ~ 60 JAV dolerių,
• vakarinis Akshardham šventyklos lankymas ~ 10 JAV dolerių,
• vakarinis „Mohababat-the-Taj“ pasirodymas ~ 35 JAV doleriai,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos, asmeninės išlaidos.

 

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis.

 

Išsamesnės informacijos apie kelionę teiraukitės telefonu:  865748588

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours