x
Interaktyvus žemėlapis – kada ir kur keliauti, kad oras būtų tobulas

Kaip nerealu aplankyti naujas vietas, kai oras pasitaiko pasakiškas – dažnai jaučiamės lyg būtume laimėję loterijoje. Visgi nusakyti oro sąlygas dauguma atveju būna labai sunku.

 

Tik todėl, kad kažkur keliaujate vasaros laikotarpiu, dar negarantuoja 0 lietingų dienų. Arba norite šiltai paatostogauti paplūdimyje Rugsėjo mėnesį, bet iškyla klausimas, kur gi skristi?

 

Interaktyvusis žemėlapis rodo geriausią metą aplankyti tam tikras vietoves. Tereikia įvesti norimą datą, oro temperatūrą, geidžiamą lietaus tikimybę ir žemėlapyje atsiras raudonais burbuliukais pažymėtos vietos, atitinkančios jūsų kriterijus.

 

 

Net jei ir nežinote, kur norėtumėte nuvykti, bet esate apsisprendę ir žinote, kaip ir kada norėtumėte leisti laiką, tiesiog pasirinkite vieną iš pateiktų vietų žemėlapyje. Smagu, ar ne?

 

Šis žemėlapis buvo sukurtas remiantis 10-ties metų Nacionalinės Vandenynų ir Atmosferos Administracijos duomenimis. 35 milijonai eilučių su duomenimis, jei tiksliau. Nenuostabu, kodėl niekas tokio žemėlapio nesukūrė anksčiau?

 

Žemėlapio vaizduojami duomenys yra pakankamai tikslūs, tačiau kai kuriose vietose visgi galime sutikti staigmenų.

 

Išmėginkite šią smagią pramogą ir spręskite, kur vyksite toliau, pagal norimą orą! Rasti žemėlapį 👉 https://tabsoft.co/2SSskEC

 

Šaltinis DecisionData.org