x
Įspūdingiausi pasaulio kurortai

Keliaudami  atostogauti žmonės savo poilsiui renkasi įvairius kurortus skirtingose šalyse ir miestuose. Vieni renkasi prabangius, su visais patogumais ir pramogomis, tuo tarpu kiti žmonės absiriboja kuklesniais ir pigesniais pasiūlymais. Pristatome Jums kokie yra įspūdingiausi pasaulio kurortai.

 

Pine Kay kurortas Teksase, JAV

Kurortas sužavės kiekvieną, kuris apsilankys šiame rojaus kampelyje. Turistai atvykę čia galės apsistoti privačiuose numeriuose su veranda ir vaizdu į sodą. Kurorte yra daugybė restoranų, kuriuose galima paragauti bet kurios šalies valgio. Kurortas turi net nuosavą biblioteką. Kiekvienas ieškantis egzotiškų atostogų būtinai turi čia apsilankyti. Paros kaina viešbutyje nuo  665 lt.

 

Viešbutis Santa Caterina, Italija

Viešbutis įsikūręs Amalfio pakrantėje. Vietovę supa privačios viešbučio vilos iš kurių atsiveria stulbinantis vaizdas į vandenyną. Šis nuostabus kurortas žavi turistus savo  spa procedūromis ir nepakartojamai skaniu maistu. Kurorte yra daugybė pramogų, todėl jis nuolat pilnas turistų iš viso pasaulio. Paros kaina viešbutyje nuo 952 lt.

Įspūdingiausi pasaulio kurortai

 

Viešbutis Gran Hotel Atlantis, Las palmasas, Ispanija

Šis kurortas yra pilnas įvairiausių pramogų. Puikūs baseinai, balto smėlio paplūdimiai, kavinės ir restoranai, visa tai kas traukia turistus iš viso pasaulio. Kurortas turi spa centą, tačiau visus labiausiai  traukia ??? Paros kaina viešbutyje nuo 715 lt.

 

 

 

Santorini kurortas Graikijoje

Ramus Santorini kurortas yra absuptas Egėjo jūros. Jis mėgstamas dėl savo nepaprastai gražių saulėlydžių kurie puikiai matomis nuo aukštų kurorto kalvų. Rytinė salos dalis turi puikius juodojo smėlio paplūdimius.Paros kaina viešbutyje nuo 1216 lt.

 

Keturių sezonų kurortas Bora Boroje

Išskirtiniame rojaus kampelyje įsikūrusiame kurorte visada šviečia saulė ir temperatūra nenukrenta žemiau 25 laipsnių. Tuo ši vieta ir traukia turistus iš viso pasaulio. Kurortas siūlo daugybę laiko praleidimo būdų nuo spa procedūrų iki tiesiog gulėjimo paplūdimyje.Paros kaina viešbutyje nuo 3874 lt.

 

Įspūdingiausi pasaulio kurortai

 

Didžiojo barjerinio rifo kurortas Australijoje

Tai vienas iš prabangiausių kurortų visame pasaulyje. Čia galima pasimėgauti geriausiu ir skaniausiu maistu taip pat pasilepinti spa procedūromis. Stulbinamo grožio paplūdimiai ir nepaprasto grožio kambariai yra verti atostogų kainos.Paros kaina viešbutyje nuo 3395 lt.

 

 

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius