x
Išsamiai apie Romą – kainų skirtumai Italijos sostinėje

Roma yra viena iš labiausiai lankomų miestų visame pasaulyje. Daugelį turistų Italijos sostinė traukia todėl, kad čia galima rasti ne tik daugybę lankomų vietų, bet ir paskanauti vietinio maisto ar apsilankyti mieste vykstančiuose renginiuose. Daugelį žmonių domina vienas iš pagrindinių kelionės aspektų tai kaina. Tam, kad Jūsų atostogos netaptų didelių išlaidų priežastimi, pristatome išsamiai apie Romą – kainų skirtumai Italijos sostinėje.

 

Romos Koliziejus, tai viena iš lankomiausių vietų Romoje. Šis didingas statinys primena laikus, kai Romos imperija buvo galinga ir arenoje vyko gladiatorių kovos. Norint patekti į Koliziejų, rekomenduojame nusipirkti bilietus iš anksto arba atvykti kuo ankščiau, nes čia visada pilna turistų iš viso pasaulio. Muziejaus lankymo kaina suaugusiam apie 40 litų.

 

Išsamiai apie Romą

 

Vatikano muziejus. Lankant romos miestą, nevalia praleisti išvykos į Vatikaną. Verta aplankyti Šv. Petro aikštę garsiąją Siksto koplyčią. Visas Vatikanas yra vienas didelis kultūros paminklas. Muziejaus lankymo kaina suaugusiam apie 50 litų. Studentams apie 28 litus.

 

Išsamiai apie Romą

 

Turas po miestą autobusu,tai puiki proga apžiūrėti žymiausias Romos vietas per daug nepavargstant. Turas vyksta su profesionaliu gidu, kuris kalba anglų kalba. Turo kaina apie 70 litų suaugusiam.

 

Išsamiai apie Romą

 

Panteonas, tai viena iš seniausių, kadaise buvusių dievų šventyklų Romoje. Tai geriausiai išsilaikęs statinys, Teigiama, kad stovint po kupolu susiliejama su dieviškuoju pasauliu. Panteoną galima aplankyti visiškai nemokamai!

 

Išsamiai apie Romą

 

 

Transporto kainos Romoje:

  • Vietinis traukinys nuo oro uosto iki miesto centro kaina 28 litai.
  • Greitasis traukinys nuo oro uosto iki miesto centro kaina 48  litai.
  • Taxi iš Campino oro uosto iki miesto centro 103 litai.
  • Autobuso arba metro kaina 5 litai.

Išsamiai apie Romą

 

Maisto kainos Romoje:

  • Pusryčių kainos vietinėse kavinėse nuo 11lt. iki 24 lt.
  • Pietų kainos vietinėse kavinėse nuo 17 lt. iki 34 lt.
  • Vakarienės kainos vietinėse kavinėse nuo 28 lt. iki 52 lt.
  • Vyno taurės kaina vyrauja nuo 4 lt. iki 10 lt.
  • Picos kainos nuo 11 lt. Iki 14 lt.

 

Išsamiai apie Romą