x
Ką verta nuveikti nuvykus į Prancūziją

Daugelis mūsų kadanors svajojeme aplankyti šią nuostabią šalį. Prancūzija yra nepakartojama ne tik savo architektūra, bet turistus žavi savo gamta ir istorinėmis vietomis. Ne veltui tai viena iš  lankomiausių šalių visoje Europoje. Prieš vykstant į šią valstybę, siūlome Jums pasidomėti ką verta nuveikti nuvykus į Prancūziją.

           Pamatykite Šartro Dievo Motinos katedrą

Tai viena iš gražiausių katedrų visoje Prancūzijoje. Katedra pasižymi tuo, kad yra išlaikiusi savo autentiškumą ir tėra labai nedaug pakitusi nuo XIII a. Jos interjeras dekoruotas vertingais vitražais  Ant pastato grindų yra sukurtas 1205 m. ilgio labirintas.

Ką verta nuveikti nuvykus į Prancūziją

            Didžioji smėlio kopa

Lietuva turi Kuršių Neriją su nuostabiomis kopomis, o Prancūzija pasižymi savo ilgiausia smėlio kopa visoje Europoje. Ši vieta labai mėgstama turistų, nes vasara nuo kopos viršaus atsiveria nepakartojamas vaizdas į vandenyną, kurį supa miškas.

 

Pasivaikščiokite po Avinjono Popiežių rūmus

Tai vieni didžiausių ir vieni svarbiausių gotikinio stiliaus rūmų visame pasaulyje. Kompeksas buvo pradėtas statyti 1335 metais. Šiuo metu rūmai yra įtraukti į UNESCO saugomų objektų paveldo sąrašą.

 

Aplankykite Šamboro pilį.

Tai antri pagal lankomumą rūmai Prancūzijoje kuriuos galite rasti Luaros  pilių slėnio komplekse. Jie puikiai atspindi renesanso amžiaus dvasią. Tam, kad viską apžiūrėtumėte, turėsite skirti nemažai laikai, nes pastate yra apie 440 kambarių.

Perplaukite Verdono tarpeklį

Šis įspūdingas tarpeklis yra apie 25 kilometų ilgio, o žvelgiant nuo uolų viršaus į apačia atsiveria apie 700 metrų praraja. Per tarpeklį teka upė, kuri turistus žavi savo nepapratsa turkio vandens spalva. Ši vieta labai mėgstama žmonių, kurie užsiimta aktyviu vandens sportu.

Ką verta nuveikti nuvykus į Prancūziją

Aplankykite Sen Mišelio kalną

Tai maža, apvalios formos salelė įsikūrusi šiaurės Prancūzijoje. Pagrindinis šios vietos akcentas, tai garsusis vienuolynas, nuo seno svarbus piligrimams, turintis tvirtovę ir kalėjimą.Saloje yra Viduramžių sienos ir bokštai.Kaimelyje išlikę pastatų nuo XV a.

Ką verta nuveikti nuvykus į Prancūziją

Pasigrožėkite Versalio rūmais

Versalio rūmai ir sodas – garsiausias prancūzų baroko ir klasicizmo šedevras. Čia dienas leido žymiausi ano meto Prancūzijos karaliai. Kasmet rūmai sulaukia daugybės turistų iš viso pasaulio. Teigiama, kad per metus čia apsilanko apie 200 milijonų turistų.

           Pailsėkite San Tropez kurorte

Tai vienas populiariausių kurortų, įsikūrusių pietų Prancūzijoje. Turistus vilioja čia nuolat šviečianti saulė, smėlėti paplūdimiai ir vasaros atostogas leidžiančios garsenybės. Kurorto uostą nuolat aplanko jachtos ir kruiziniai laivai, čia daugybė kavinių ir restoranų.

     Pakilkite į Eifelio bokštą

Tai Paryžiaus simbolis, todėl viešėdami šiame mieste privalote pakilti į jo viršų ir pamatyti nuostabią miesto panoramą. Bokštą pastatė Gustavas Eifelis norėdamas pavaizduoti vartus per kuriuos būtų galima įeiti į mieste vykstančią parodą. Nuo to laiko ši vieta yra lankomiausia visame pasaulyje.

Turite klausimų? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt