• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Kelionė maršrutu Serengečio parkas Brėmenas Heidės parkas

Siūlome Jums pramogų ir naujų įspūdžių kupinas atostogas. Kelionė maršrutu Serengečio parkas – Brėmenas – Heidės parkas dabar kainuoja tik 684 lt. Kelionės metu yra aplanko populiariausi Vokietijos pramogų parkai taip pat užsukama į vieną iš lankomiauisų miestrų  – Brėmeną. Tai puiki kelionė visai šeimai.

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.07.31

Trukmė: 4  dienos

Nakvynė: 2 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Guliverio kelionės

 

Kelionės programa:

 

1 diena

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

Pusryčiai. Vykstame į Serengečio parką*. Serengečio parkas – tai gyvūnų pasaulis. „Žvėrių šalyje“ laisvai gyvena daugiau nei 1000 žvėrelių. Specialiu autobusiuku leidžiatės į safarį: per langus drąsiai landžioja beždžionės, ilgus kaklus kiša žirafos, prie atvirų autobuso durų nerangiai atpėdina raganosiai. Vakarop vykstame į Brėmeną. Trumpa pažintis su miestu: Biotcherstrasse – pati įdomiausia Brėmeno gatvė su „Septynių brolių tinginių“ skulptūra, Bremen Rastkeller rotušė,  Šv. Petro katedra. Pasivaikščiosime po „Šniūro“ rajoną, kur maži nameliūkščiai stovi siaurose, ilgose gatvelėse, kurios susiraizgę kaip virvagaliai. Nakvynė viešbutyje.

 

3 diena

Pusryčiai. Vykstame į Heidės parką*. Dieną praleisime didžiausiame Šiaurės Vokietijoje laisvalaikio ir pramogų parke. Čia 85 hektarų plote rasite įvairiausių pramogų skirtų vaikams ir suaugusiems. Mažieji galės pasisupti „kavos puodeliuose“, karuselėse, pavairuoti senovinius automobilius, pasivaikščioti Heidės kaimelyje, plaukti plaustais ir kt. Vyresniesiems skirti atrakcionai: „Didžioji kilpa“, „Dykumų ralis“, „Kolosas“, „Šauksmas“, „Limitas“, „Raftingas“, „Krakas“ ir kt. Aplankysime „Piratų“ bei „Madagaskaro“ šou. Vakare išvykstame Lietuvos link. Naktis autobuse.

 

4 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

 

Kelionė maršrutu

Kelionė maršrutu

 

Pažintinę kelionę autobusu galite užsisakyti  telefonu arba  elektroniniu paštu

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė patogiu autobusu; 2 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kainą neįskaičiuota:

(*) – bilietai į mokamus objektus ~ 75 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Pastabos:

Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda; išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Alytaus arba Marijampolės, Klaipėdos*, Kryžkalnio*, Panevėžio*, Šiaulių* (*yra papildomų sąlygų).

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 1 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

 

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours