x
Kelionės į Egiptą

Egiptas – viena iš populiariausių atostogų krypčių dėl visus metus lepinančio gero oro, šilto Raudonosios jūros vandens ir įspūdingo povandeninio pasaulio.

Hurgada – poilsiui ir pažinimui.

Kurortas įsikūręs ant Raudonosios jūros kranto, kurį dėl smėlėtų paplūdimių ir skaidraus šilto vandens mėgsta keliautojai iš viso pasaulio. Čia siūlomas spalvingas povandeninis gyvenimas, linksma naktinio pasaulio scena ir „viskas įskaičiuota“ viešbučių rojus. Iš Hurgados patogu vykti į populiariausias ekskursijas – faraonų miestą Luksorą ar pasaulio stebuklus saugantį Kairą.

El Gouna – kaituotojų rojus.

El Gouna įsikūrusi vos 20 km nuo Hurgados. Tai nedidelis prabangus miestelis, panašus į europietišką kurortą. El Gouna kurortas yra žinomas dėl jaukios atmosferos, daugybės restoranėlių ir įspūdingos milijoninių jachtų prieplaukos. Sekli ir visus metus šilta jūra yra tinkama jūros aitvarų sportui, todėl čia įsikūrusios geriausios kaitavimo mokyklos Egipte.

Šarm el Šeichas – Sinajaus perlas.

Šarm el Šeichas – žavus kurortinis miestelis Sinajaus pusiasalyje, kuris žinomas dėl įspūdingo povandeninio gyvenimo. Šis kurortas apjuostas kalnais, todėl jis apsaugotas nuo vėjų ir tinka poilsiui visus metus.

Marsa Alam – gamtos draustinis.

Kurortas įsikūręs Egipto pietuose, mėgstamas tarp nepaliestą gamtą ir ramybę vertinančių keliautojų. Dėl koralų ir vandens gyvūnijos gausos, šis regionas sužavės net visko mačiusius nardymo entuziastus. Šiame kurorte galima sutikti retuosius diugonius, net kelių tipų ryklius, įspūdingo dydžio jūros vėžlius ir pamatyti apie 200 skirtingų rūšių koralų.