x
Kelionės į Italiją

Italija

Mažai valstybių gali konkuruoti su Italija, nes jos siūlomos pramogos – neišsemiamos.  O kur dar saldus gyvenimo būdas, kuris priverčia atsipalaiduoti net didžiausius darbštuolius.

 

Slidinėjimas Italijoje

Italija viena populiariausių slidinėjimo krypčių, čia veikia virš 400 slidinėjimo mokyklų. Dauguma jų – Dolomitinėse Alpėse, šiaurinėje Italijos dalyje. Tai puikus pasirinkimas atostogoms dėl patogaus skrydžio Vilnius-Bergamo (vos 2,5 valandos), saulėto oro ir geresnių kainų nei aplinkinėse valstybėse. Populiariausi kurortai, kuriuos verta aplankyti:  Livinjas, Bormijus, Val Gardena, Val di Fassa ir Cortina d’Alpeca.

 

Kalabrija

Italijos pietūs – atskira respublika, kuri stebina turistus pasakiškais vaizdais ir ryškiais skoniais. Kuo toliau į  pietus, tuo daugiau dolce far niente. Italai moka mėgautis gyvenimu kiekvieną laisvą minutę. Čia pamatysite amą gniaužiančias Jonijos ir Tirėnų jūsų pakrantes, atrasite reto grožio paplūdimius apsuptus laukinės gamtos ir uolų, pasigrožėsite skirtingų stilių architektūra ir jaukiais pajūrio miesteliais.

 

Rimini

Rimini – tai populiariausias Italijos kurortas su beribiu Adrijos jūros skalaujamu smėlio paplūdimiu, spalvotais skėčiais ir tobulais peizažais. Čia bene labiausiai išvystyta pajūrio zona Italijoje, čia verda gyvenimas: restoranai, barai, ledainės, parduotuvės, muzika, pasilinksminimų parkas. Iš Rimini patogu nuvykti į greta esantį miestą-valstybę San Mariną. Italai sako, kad Rimini gali patikti ar nepatikti, bet bent vieną kartą šį kurortą aplankyti – privaloma.

 

Sicilija

Atostogos Sicilijoje patiks visiems. Čia rasite nuostabius auksinio ir balto smėlio paplūdimius, įspūdingą gamtą, tobulą Viduržemio jūros regiono klimatą, daugybę senovės arcitektūra alsuojančių miestelių ir neatrastų skonių pilną virtuvę. Tai puikus pasirinkimas keliautojams, kurie planuoja nuomotis automobilį, nes taip vietovę apžiūrėti patogiausia.