x
Patarimai ir taisyklės nėščiosioms keliaujančioms lėktuvu

GET JET airlines taisyklės reglamentuojančios besilaukiančių moterų keliavimą 

 

Keliaujančioms nėsčiosioms moterims 28-36 nėštumo savaitėmis keliaujant su ,,Get Jet airlines“ oro vežėju: gydytojo pažyma prieš skrydį (tiek pirminį, tiek atgalinį) turi būti išduota ne anksčiau kaip 2 savaitės iki skrydžio.

 

Taip pat svarbu žinoti, kad pagal galiojančias aviakompanijos „Get Jet airlines“ bendrąsias keleivių ir bagažo vežimo taisykles, kad būtų išvengta rizikos, nėščios keleivės skrydžio metu su savimi turi turėti gydytojo pažymą, patvirtinančią, kad keleivės sveikata yra tinkama skrydžiui, bei kurioje būtų nurodytos galimos rizikos ir nėštumo trukmė.

 

    • Iki 27 nėštumo savaitės: jokie kelionės apribojimai netaikomi. Skrydžio registracijos darbuotojai turi teisę paprašyti į anglų kalbą išverstos gydytojo pažymos, nurodančios, jog nėščiosios sveikatos būklė yra tinkama keliauti oro transportu.

 

    • 28-36 nėštumo savaitėmis: Atsakomybę dėl bet kokių skrydžio pasekmių nėščiosios sveikatai nėščioji priima pati. Moterims taip pat būtina su savimi turėti gydytojo pažymą, nurodančią, jog nėščiosios sveikatos būklė yra tinkama keliauti oro transportu. Gydytojo pažyma turi būti išduota ne anksčiau kaip 2 savaitės prieš kiekvieną skrydį (t.y. tiek pirminį, tiek atgalinį). Gydytojo pažyma turi būti išversta į anglų kalbą ir galioti visos kelionės metu. Jei keleivė nepateikia gydytojo pažymos, leidžiančios skristi, į skrydį ji nepriimama.

 

    • Nuo 36 nėštumo savaitės: nėščios moterys į lėktuvą nepriimamos.