x
Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant!

Dauguma iš mūsų ieškome būdų, kaip suplanuoti puikias atostogas sau ir savo šeimai,  tačiau tuo pačiu  neišleisti daugybės pinigų tiek pačiai kelionei tiek lankomiems objektams. Štai keletas patarimų, kurie tikimės padės Jums sutaupyti atostogaujant.

 

Sekite paskutinės minutės pasiūlymus

Kaip žinia, dauguma aviakompanijų norėdamos užpildyti lėktuve likusias vietas paskutinėmis dienomis, lėktuvo bilietus išparduoda dvigubai ar net trigubai pigiau. Tai puiki proga įsigyti tą patį skrydžio bilietą kur kas pigiau negu tai darytumėte likus kelioms savaitėms iki kelionės pradžios.

Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant

 

Paskambinkite į viešbutį dėl laisvų kambarių

Paskutinės minutės skambutis į viešbutį, tai puiki proga gauti nakvynę su nuolaida. Dažnai viešbutis yra suinteresuotas užpildyti visus kambarius, taigi tai gali būti puikus šansas sutaupyti nemažai pinigų.

 

Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant

 

Pasinaudokite nemokamomis dienomis

Prieš vykstant atostogauti, pasidomėkite kokiomis dienomis mieste esančius muziejus, įvairias istorines vietas galima aplankyti nemokai. Tai padės jums ne tik sutaupyte bet ir aplankyti daugiau įdomių vietų.

Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant

 

Pasikalbėkite su vietiniais gyventojais

Tai puiki galimybė ne tik geriau pažinti tikrąjį šalies gyvenimo būdą, bet ir gauti keletą naudingų patarimų. Dažnai vietiniai daug geriau žino kur pigiau pavalgyti arba ką verta aplankyti.

Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant

 

Skriskite savaitės viduryje

Trečiadienis ir ketvirtadienis yra pigiausios dienos skristi. Keliaudami tokiu metu ne tik sutaupysite, bet ir išvengsite spūščių oro uostose.

 

Sekite socialinius tinklus

Sekite socialiniuose tinkluose jūsų mėgstamas kelionių agentūras ir aviakompanijas. Dažnai socialiniuose tikluose vartotojams skelbiamos specialios nuolaidos ar konkursai kurių metu galima laimėti net visą kelionės paketą.

Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant

 

Išsinuomokite apartamentus

Puikus pasiūlymas atostogaujantiems su šeima ar būriu draugų. Apartamentuose yra įrengta virtuvėlė, kurioje galėsite pasigaminti maisto sau ir artimiesiems už tokią sumą kurią galite sau leisti.

Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant

 

Vaikščiokite kiek įmanoma daugiau

Tai puiki galimybė ne tik nemokamai apžiūrėti miestą, bet ir pamatyti dalykus, kuriuos praleistumėte važiuojant taxi ar autobusu. Susipažinkite su vietiniais, apžvelkite miesto panoramą nuo aukščiausios kalvos ir tuo pačiu padarykite daugybę nuotraukų, kurios jums vėliau primins kelionės akimirkas.

 

Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant

 

Pietaukite toliau nuo turisų lankomų vietų

Dažnai kavinės ir restoranai esantys šalia turistų lankomų objektų maisto kainas pakelia dvigubai, todėl nepatingėkite paieškoti nuošalesnės kavinės. Taip sutaupysite maisto saskaitą ir tuo pačiu ramiai papietausite.

Patarimai kaip sutaupyti atostogaujant

 

Tiesiog darykite tai, kas nemokama

  • Aplankykite gatvės muges, koncertus arba kultūrinius renginius
  • Stebėkite nepakartojamą saulėtekį arba saulėlilį
  • Pasivaikčiokite arba pasivažinėkite dviračiais
  • Pažiūrėkite nemokamą filmą vietinėje kavinėje arba viešbutyje
  • Išsimaudykite paplūdimyje arba ežere
  • Užkopkite ir kalną ir pasigrožėkite miesto panorama
  • Aplankykite vietinį turgų

 

Ženkite į gatvę ir tiesiog paskęskite miesto šurmulyje, nustebsite kiek nuostabių dalykų slepiasi už kiekvieno kampo.

 

Turite kitų klausimų?  Skambinkite mums telefonu 8 692 44022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt