• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pažintinė kelionė autobusu į Austriją vos 987 lt.

Siūlome Jums aplankyti vieną iš nuostabių Europos šalių. Dabar pažintinė kelionė autobusu į Austriją vos 987 lt. Pamatykite žymiausias šios šalies vietas, susipažinkite su lankomiausiai miestų objektais ir leiskitės į nepakartojamą kelionę po Austrijos pilis. Padovanokite sau 7 dienas naujų įspūdžių ir atradimų. Išvykimas garantuotas !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.28

Trukmė: 7 dienos

Nakvynė: 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Organizatorius: Top Turas

 

Kelionės programa:

 

1 diena:

Išvykimas iš  Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

2 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į muzikos miestą Zalcburgą. Pažintis su miestu ir ekskursija su profesionaliu gidu. Po ekskursijos, grožėdamiesi nuostabiais Alpių vaizdais, vykstama link Zeller ežero. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

 

3 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į kalnų kurortą Kapruną. Keltuvu pakylama iki apžvlagos aikštelės. Toliau išvyka prie įspūdingo, aukščiausio Europoje – Krimmler krioklio, kurio kritimo aukštis 380 metrų. Žygiuojant panoraminiu keliu iš apžvalgos aikštelių galima į krioklį pažvelgti iš įvairių pusių. Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

 

4 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į aukštojo Tauerno panoraminis kalnų kelią, pakilus į viršukalnę  gėrėtis puikia kalnų panorama, stebėti Alpių gamtą. Apačioje – didžiausias Europoje Pasterze ledynas, kuris pasiekiamas pėsčiomis arba *funikulieriumi. Čia galima grožėtis ne tik didžiausiu ledynu Austrijoje ir Rytų Alpėse, bet ir stebėti Alpėse gyvenančius švilpikus.

 

5 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į didingą Hohenverfeno pilį. Tai milžiniška tvirtovė, įsikūrusi Salzach slėnyje. Čia atsiveria nuostabi kalnų panorama, įspūdingi gamtos vaizdai. Toliau keliaujama aplankyti Eisriesenwelt ledo urvą. Čia lankytojus stebina milžiniški ledo labirintai, šalčio ir laiko suformuoti ledo kriokliai ir skulptūros. Po išvykos Nakvynė viešbutyje Zell am See apylinkėse.

 

6 diena:

Pusryčiai. Išvykimas į Melką. Pažintis su barokiniu *Melko benediktinų vienuolyno ansambliu – vienu iš puikiausių Europos pastatu, iškilusiu ant Dunojaus kranto. Plaukimas laivu Dunojumi iki Kremso. Nuo laivo denio atsiveria puiki panorama į pakrantėse išsidėsčiusius miestelius, vienuolynus, buvusių gynybinių pilių griuvėsius, vynuogynais apaugusias kalvas.   Vykstama Čekijos link. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

 

7 diena:

Pusryčiai. Trumpa pažintis su Olomoucu – miestu Čekijos rytinėje dalyje, istorine Moravijos sostine. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.

 

Pažintinė kelionė autobusu į Austriją

 

Pažintinė kelionė autobusu į Austriją

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:

Kelionė autobusu

Kelionės vadovo paslaugos

Ekskursinė programa

6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais

Medicininių išlaidų draudimas asmenims iki 65 m.

 

Pastabos:

Išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės

Išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį

Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis

Kai kurių lankomų vietų ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį

Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda

 

Daugiau informacijos apie kelionę bei jos užsakymą galite  sužinoti paskambinę mums telefonu +37069244022 arba  parašę el. paštu: informacija@etours.lt

Taip par maloniai laukiame Jūsų  apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilniuje.

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours