• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pažintinė kelionė lėktuvu į Siciliją

Sicilijos sala yra daugelio Italijos gyventojų svajonių atostogų vieta dėl daugelio priežasčių, bet viena svarbiausių – čia itin retai būna blogas oras: vidutiniškai virš 250 saulėtų dienų per metus. Tad jei norite, kad jūsų atostogos taptų nepamištamomis – pažintinė kelionė lėktuvu į Siciliją tam puikiai tiks.

 

1 diena

Atvykus į Palermo/Trapani oro uostą Jus pasitiks rusakalbis gidas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Palermo.

 

2 diena

Po pusryčių su gidu išvyksite į turistų mėgstamą Čefalu meistelį esantį už 50 km nuo Sicilijos sostinės Palermo. Pasivaikščiosite senamiesčio viduramžiškomis gatvelėmis su daugybe jaukių kavinukių ir nedidelių parduotuvyčių, apžiūrėsite milžinišką normandišką katedrą. Laisvas laikas pietums. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Palermo.

 

3 diena

Po pusryčių išvyksite į Trapani provinciją gėrėdamiesi nuostabiais peizažais. Apžiūrėsite V a.pr.Kr. pastatytą Sedžestos šventyklą. Laisvas laikas pietums. Su gidu pasivaikščiosite kalno papėdėje esančiame mafijos išgarsintame miestelyje Eričėje, kurio senovinėse gatvelėse rasite ką tik sugautos žuvies turgų, vietoje gamintų kepinių parduotuvėles, garsėjančios marcipaniniais saldainiais, migdolų ir pistacijų pyragėliais bei koralų papuošalų parduotuvėmis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Palermo.

 

4 diena

Po pusryčių ekskursijos metu apžiūrėsite Palermą ir bizantinėmis mozaikomis puoštą Monrealės katedrą. Laisvas laikas pietums. Antroje dienos pusėje vėl tyrinėsite Palermą – sužinosite senamiesčio paslaptis, pamatysite miesto globėjos Šv. Rozalijos olą ant Pelerino kalno, išvysite kapucinų ordino katakombas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje netoli Palermo

 

5 diena

Po pusryčių išvyksite į Sirakūzus. Pakeliui Agridžete, Šventyklų slėnyje, aplankysite vieną įspūdingiausių senovės graikų pastatų kompleksų. Heraklio, Dzeuso, Heros bei Konkordijos šventyklos buvo pastatytos VI-V a.pr.Kr. Piazza Armerina miestelyje pamatysite nuostabiomis mozaikomis išpuoštą romėnų vilą Del Kazalės (vila Romos del Cesale). Laisvas laikas pietums. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sirakūzuose.

 

6 diena

Po pusryčių išvyksite į rytinę salos pakrantę, į Sirakūzus. Sirakūzai gyvuoja jau dvidešimt septynis amžius, čia gyveno filosofai ir dramaturgai Platonas, Aischilas, išradėjas Archimedas ir kiti. Su gidu apžiūrėsite archeologinę zoną ir Sirakūzų seanmiestį. Laisvas laikas pietums. Po pietų – ekskursija į Sicilietiško baroko šedevrą Noto (susirinkus 20 žmonių grupei). Ekskursijos su gidu senamiestyje metu pamatysite didingas bažnyčias, aikštes ir įspūdingą Via Nicolosi gatvę. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sirakūzuose.

 

7  diena

Po pusryčių keliausite prie Etnos ugnikalnio, kuris yra aukščiausias ir vienintelis veikiantis ugnikalnis Europoje. Apžvalginė kelionė ugnikalnio šlaitais, kurios metu pakilsite iki 1987 metrų virš jūros lygio aukščio. Laisvo laiko metu galėsite apžiūrėti šoninius Silvestri kraterius, norintys – pakilti prie centre esančių kraterių (už papildomą mokestį – apie 50 eurų). Laisvas laikas pietums. Kelionė į Taorminą. Laisvas laikas senamiestyje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Sirakūzuose.

 

8 diena

Po pusryčių viešbutyje išvyksite į oro uostą skristi namo iš Katanijos oro uosto.

Pažintinė kelionė lėktuvu

Pažintinė kelionė lėktuvu

 

KELIONĖS DATOS 2014 m.:

Rugpjūčio mėn.: 29 d.
Rugsėjo mėn.: 5, 12, 19, 26 d.
Spalio mėn.: 3, 10 d.

 

KELIONĖS KAINA: 1990 LT + SKRYDIS

Priemoka už vienvietį kambarį – 950 Lt
Kaina trečiam asmeniui – 1669 Lt
Kaina vaikui -1295 Lt

Į kaina įskaičiuota:
– 7 nakvynės 3* viešbučiuose ( 4 nakv. netoli Palermo, 3nakv. rytinėje pakrantėje)
-individualus pervežimas: Palermo ar Trapanio oro uostas – viešbutis ir viešbutis – Katanijos oro uostas;
– maitinimas – pusryčiai ir vakarienė (vakarinės metu įskaičiuota 1/4 litro vyno ir ½ litro vandens);
– ekskursijos pagal programą su rusiškai kalbančiu gidu;
– rusakalbis kelionės vadovas viso turo metu;
– visi pervežimai patogiu autobusu pagal programą;
– individualūs pervežimai oro uostas – viešbutis – oro uostas.

 

Pastabos:

– galima papildomai užsakyti poilsį prie jūros Jūsų pasirinktame viešbutyje;
– bilietų kaina priklauso nuo kelionės datų ir užsakymo laiko, todėl užsakius kelionę ieškosime geriausios galimos lėktuvo bilietų kainos;
– minimalus vykstančiųjų į kelionę skaičius – 1 asmuo;
– keičiantis valiutų kursui ir paslaugų kainoms, kelionės kaina gali keistis;
– ekskursijų tvarka ir mokamų objektų kainos gali keistis.
Į kainą neįskaičiuota:

– skrydis (nuo 400 Lt);
– įėjimo bilietai į muziejus ir archeologines zonas (apie 130 Eur.);
– draudimas (neprivalomas);
– asmeninės išlaidos.

Išsamesnės informacijos apie kelionę teiraukitės telefonu:  865748588

 

 

 

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours