• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Pigūs lėktuvo bilietai į Briuselį. Kaina į abi puses tik 259lt. !!!

Nepraleiskite progos aplankyti vieną iš nuostabių Europos miestų. Tik dabar pigūs lėktuvo bilietai į Briuselį. Kaina į abi puses tik 259 lt. !!! Ieškote kur apsistoti? Mes siūlome itin pigų apgyvendinimo variantą. 4* viešbučio kaina už tris naktis su pusryčiais tik 385lt. Nepraleiskite šio pasiūlymo ir įsigykite kelionę jau šiandien !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.10

Grįžimas: 2013.05.13

Skrydžio kaina į abi puses: 259 lt

Apgyvendinimo kaina su pusryčiais (už 3 naktis) nuo 385 lt

 

 

Apie skrydį:

Pigūs lėktuvo bilietai į Briuselį

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

 

Viešbutis:

Mes Jums turime pasiūlyti platų viešbučių bei kitų apgyvendinimo įstaigų pasirinkimą pačiame  visame Briuselio mieste. Padėsime išsirinkti viešbutį viešnagei pagal kiekvieno keliautojo poreikius, pageidavimus ir galimybes. Surasime optimaliausią variantą tenkinantį kiekvieno lūkesčius. Šiuo metu siūlytume apsistoti Brussels 4* viešbutyje, kuriame 3 naktų viešnagė kainuotų vos nuo 385 lt asmeniui.

 

 

Pasirinkti ir užsisakyti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia: Viešbučiai Briuselyje

 

Verta pamatyti:

Šis miestas yra pilnas įvairiausių kontrastų. Įsikūręs pačioje Europos širdyje, jis žavi turistus, kurie čia atvyksta iš viso pasaulio. Nors turint tik kelias dienas, verta aplankyti ir susipažinti su žymiausiomis šio miesto vietomis. Mes rekomenduojame pamatyti didžiąją aikštę, tai viena lankomiausių vietų. Verta užsukti į miesto rotušę. Taip pat atvykę ir Briuselį turite pamatyti žymiausią šio miesto objektą – Briuselio Atomiumą. Tai 150 milijardų kartų padidintos geležies kristalo molekulės formos pastatas. Į bet kurį molekulės „atomą“ galite pakilti eskalatoriumi, o viršaus atsiveria nuostabi Briuselio panorama.

 

Netinka skrydis į Briuselį? Turite klausimų? Skambinkite telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Dirbame kasdien

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours