• TEZ TOUR KELIONĖS

 • NOVATURO KELIONĖS

 • KIDY TOUR KELIONĖS

Poilsis Graikijos Olimpinėje Rivjeroje

Poilsis Graikijos Olimpinėje Rivjeroje. Jums nereikės rūpintis vakarienėmis, nes jos jau įskaičiuotos į kelionės kainą! Gamtos grožio ir bizantiškos architektūros deriniu stebėsitės žvelgdami į aukštybėse kabančius Meteorų vienuolynus.

 

Apie pasiūlymą

Išvykimas: 2014.08.25

 

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Slovakijoje. Nakvynė viešbutyje.

 

2 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Vengriją. Vykstate į „Saulės miestu“ vadinamą Segedą, įsikūrusį Tiszos ir Maros upių santakoje. Atvykus trumpa ekskursija: Kupolo aikštė savo dydžiu prilygstanti Šv. Morkaus aikštei Venecijoje, Vyskupų rūmai ir neoromaninio stiliaus Katedra, dar vadinama Įžadų bažnyčia. Išvykstate į Graikijos link. Nakvynė viešbutyje Serbijoje.

 

3 diena

Pusryčiai. Kelionė per Serbiją, Makedoniją. Vakare atvykstate į vieną iš Egėjo jūros kurortų. Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

4 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Salonikus, aplankant Baltąjį bokštą, imperatoriaus Galerijaus triumfo arką ir rotondą, gynybines miesto sienas, pastatytas Bizantijos valdovų Teodosijaus ir Justiniano laikais, Šv. Dimitrijaus baziliką. Vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

5 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Meteorų vienuolynus. Vykstate į Kalambaką – nedidelį vaizdingą miestelį Tesalijos lygumoje, kurioje lyg milžiniški stulpai į dangų kyla uolos. Jų viršuje, kvapą gniaužiančiame aukšyje, įsikūrę vienuolynai. Iki šiol lieka mįslė, kaip tokiose vietose buvo pastatyti šie statiniai (seniausias iš jų – XIV a.). Šiuo metu veikia šeši vienuolynai. Juose galima išvysti bizantinio meno kūrinių (freskų, ikonų) ir rankraščių. Aplankote vieną iš *Meteorų vienuolynų. Pačiame viršuje lyg iš paukščio skrydžio gėritės įspūdinga apylinkių panorama. Užsukate į ikonų dirbtuves ir susipažįstate su bizantinės tapybos tradicijomis. Po pietų sugrįžtate į kurortą. Vakare poilsis prie Egėjo jūros. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

6 diena

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome *ekskursiją į Atėnus. Graikijos sostinė Atėnai – vienas iš seniausių pasaulio miestų. Aplankote žymiausią antikos paminklą – *Akropolį, apžiūrite jo šventyklas: Partenoną, Atėnės Nikės šventyklą, Erechtėjoną su kariatidėmis, esant galimybei – *naująjį Akropolio muziejų. Sintagmos aikštėje, prie nežinomo kareivio kapo, esant galimybei, stebite iškilmingą graikų gvardiečių garbės sargybos pasikeitimo ceremoniją. Pravažiuojate Olimpinį stadioną, kuriame 1896 m. vyko pirmosios šiuolaikinės Olimpinės žaidynės. Pasivaikštote po senąją miesto dalį – Plaką. Labai vėlai vakare sugrįžtate į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 

7 diena

Pusryčiai. Išvykstate Serbijos link. Kelionė per Graikiją, Makedoniją, Serbiją. Vakare atvykstate į Serbijos sostinę – Belgradą. Atvykus siūlome pasivaikščioti Knez Mihailova pėsčiųjų alėja. Į viešbutį sugrįžtate miesto *transportu. Nakvynė viešbutyje Belgrade.

 

8 diena

Pusryčiai. Vykstate į Bratislavą. Ekskursija po Slovakijos sostinę apžiūrint Šv. Martyno katedrą, kurioje buvo karūnuoti 11 Vengrijos karalių; pagrindinę miesto aikštę su įspūdinga riterio Rolando skulptūra. Nakvynė viešbutyje Bratislavoje.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Slovakiją, Lenkiją. Labai vėlai vakare sugrįžtate į Lietuvą.

Į kaina įskaičiuota:
 • Kelionė autobusu,
 • 8 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • 4 vakarienės,ekskursinė programa,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos:

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.(*) – mokami objektai ir ekskursijos. Turistas moka pats. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:
 • – ekskursija į Salonikus – 100 Lt,
 • – ekskursija į Meteorų vienuolynus – 100 Lt,
 • – ekskursija į Atėnus – 200 Lt,
 • – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai – apie 25 EUR.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas/šalta vakarienė.Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos – už papildomą mokestį.Minimalus keliautojų skaičius – 25, vykstatnt mažesniam keliautojų skaičiui, kelionės kaina gali keistis

 

Išsamesnės informacijos apie kelionę teiraukitės telefonu:  865748588

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours