x
Šoping’as Riminyje (Italija)!

Italijos kurortas Riminis – dangus mėgstantiems šoping’ą! Miestas yra garsus ne tik savo istoriniu palikimu ir plačiais smėlio paplūdimiais, čia galima rasti didžiuosius prekybos centrus, prekiaujančius garsiausiais pasauliniais prekiniais ženklais. Mažų butikų gerbėjai taip pat nusivilti neturėtų.

 

Jeigu ieškote visame pasaulyje žinomų prekinių ženklų – negalite aplenkti garsiausių šoping’o gatvių: Corso d’Augusto, Tre Martiri Square, Garibaldi, Gambalunga, kuriuose rasite Barbato Boutique, Liu Jo, Luisa Spagnoli, Armani ir kitus garsiausius prekinius ženklus. Didžiausias prekybos centras Riminyje – „Le Befane“, kuriame gali rasti gausybę įvairių prekių. Dar vienas puikiai žinomas prekybos centras – „Malatesta“, kuriame įsikūrusios daugiau nei 40 parduotuvių, parduodančių garsiausių prekinių ženklų produktus. Taip pat itin populiarus prekybos centras „Marino Centro“. Lankantis Riminyje nereikėtų pamiršti ir outlet’ų, kuriuose gausu žymių prekinių ženklų produktų su nuolaida. Populiariausias outlet’as – „The Lab“.

 

Vintažo mėgėjams privalu apsilankyti Genja ir Le Civette butikuose. Ir, žinoma, italai visuomet garsėjo kokybiška avalyne! Jeigu ieškote aukštos kokybės avalynės, Riminyje rekomenduojama užsukti į „Pollini“ butiką, kuriame rasite įvairių stilių avalynės moterims ir vyrams bei kokybiškų odinių rankinių.

 

Vertėtų nepamiršti ir Riminio turgaus, kuris įsikūręs kurorto senamiestyje nuo 1969 m. Turgus veikia kiekvieną trečiadienį ir šeštadienį. Čia galima įsigyti suvenyrų ar tradicinių itališkų maisto produktų. Juk Italijoje skanaus maisto niekada nebus per daug! Ieškant suvenyrų ir įvairių smulkmenų, vasaros sezono metu, vertėtų apsilankyti parduotuvių alėjoje palei paplūdimį.

 

Šoping’o gerbėjams verta nuvykti ir į San Marino Respubliką, kuri yra vos už ~35 km nuo Riminio. San Marinas pasitiks jaukiomis gatvelėmis, nuostabiais nuo kalvos atsiveriančiais vaizdais ir duty free zona. San Marinas neapmokestina daugybės prekių!

 

Italijoje žiemos išpardavimai vyksta sausio ir vasario mėnesiais, vasaros – liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Išpardavimų metu – nuolaidos siekia net iki 70%!

 

Visas keliones į Riminį galite rasti čia: kelionės Riminyje.