• TEZ TOUR KELIONĖS

 • NOVATURO KELIONĖS

 • KIDY TOUR KELIONĖS

Sutikite Naujuosius Metus kitaip. Naujieji Metai Disneilende dabar net su 10% nuolaida!

Visis nakvynės viešbučiuose.

Kelionės kaina: 1499 Lt./asm.

Kelionės data: 2014.12.28 – 2015.01.03

 

VILNIUS – VIURCBURGAS – PARYŽIUS – DISNEILENDAS – LIUVENAS – VILNIUS

1   diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos-Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.

 

2   diena

Pusryčiai. Išvykstate Viurcburgo link. Kelionė per Vokietiją. Atvykstate į Žemutinės Frankonijos sostinę – Viurcburgą. Atvykus trumpa ekskursija po miestą: Viurcburgo vyskupų rezidencija ir jos sodai, senasis akmeninis tiltas per Maino upę, nuo kurio atsiveria panorama į Marienburgo tvirtovę.

Išvykstate Paryžiaus link. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Prancūzijoje. Nakvynė viešbutyje.

3   diena

Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Atvykus ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Paryžiaus globėjos Šv. Genovaitės garbei pastatytas Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier Opera. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu. Nuo jos matuojami miesto atstumai, ji lemia gatvių numeraciją ir skiria miestą į dvi dalis. Nakvynė viešbutyje.

4   diena

Pusryčiai.Šventiškai nusiteikę vykstate į *Disneilendą. Visą dieną praleidžiate džiaugsmo, šėlsmo ir svajonių pasaulyje. Keliaujate per Pasienio, Atradimų, Fantazijos ir Nuotykių šalis: skrendate tarpgalaktine raketa, plaukiate kapitono Nemo laivu, lekiate Didžiojo griaustinio kalnais ir tarpekliais, linksminatės Piterio Peno ir Pinokio atrakcionuose, plaukiate pas Karibų jūros piratus. Dienos pabaigą vainikuoja paradai, šou ir Naujųjų Metų fejerverkai. Nakvynė viešbutyje.

5   diena

Pusryčiai. Pažintis su Monmartru, kurio kalva jau du dešimtmečius siejama su menininkais: didingoji neoromaninė Šv. Širdies bazilika, dailininkų Meka – Tertre aikštė, kurioje dailininkai eksponavo savo kūrinius dar XIX a. Ekskursija po miestą:viena gražiausių Paryžiuje – Vandomo aikštė, sužeistiems ir benamiams karo veteranams pastatytas Invalidų rūmų ansamblis. Vakare gėritės nuostabiais Paryžiaus vaizdais nuo *Eifelio bokšto. 1889 m. pasaulinei parodai pastatytas kaip laikinas šiuolaikinis Paryžiaus akcentas, bokštas tapo neatsiejama miesto veido dalimi. Nakvynė viešbutyje.

6   diena

Pusryčiai.Vykstate į Liuveną. Šio flamandiško miesto šaknys siekia Romos laikus. Manoma, kad miestas išaugo iš stovyklavietės, kurią šioje vietoje įkurdino Julijus Cezaris. Viduramžiais miestas klestėjo dėl prekybos audiniais, bet didžiausią pripažinimą pasaulyje pelnė dėl XV a. čia įkurto universiteto, kuris vėliau tapo viena prestižiškiausių mokslo įstaigų Europoje. Ekskursija mieste: Oude Markt aikštė, kurios baruose nuolatos šurmuliuoja studentai ir miesto svečiai; gausiai puošta viduramžius menanti Rotušė, 200 m. statyta Šv. Petro bažnyčia. Po pietų išvykstate Vokietijos link. Kelionė per Belgiją, Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį Vokietijoje. Nakvynė viešbutyje.

7   diena

Pusryčiai. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.

 

Kelionės metu nuvažiuojama ~4700 km.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota

 • Kelionė autobusu,
 • 6 nakvynės su pusryčiais viešbučiuose,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

Pastabos

 • Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ¹Šiaulių ir ¹Klaipėdos.
 • (*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 85 EUR.
 • Objektų skaičius, lankymo tvarka ir įėjimo bilietų kaina gali kisti.
 • (¹) – yra papildomų sąlygų.
Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours