• TEZ TOUR KELIONĖS

  • NOVATURO KELIONĖS

  • KIDY TOUR KELIONĖS

Tiesioginis skrydis į Paryžių tik 378 Lt.

Paryžius visada yra teisingas pasirinkimas. Jeigu dar nepažįstate šio nuostabaus miesto mes jums siūlome ten nuvykti už labai palankią kainą.Tiesioginis skrydis į Paryžių tik 378 Lt. Apsistokite Paryžiuje 7 dienas ir patirkite romantikos bei meniškumo anplūdį savo gyvenime. Pasidovanokite sau atsinaujinimą savo gyvenime !!!

 

Apie pasiūlymą:

Išvykimas: 2014.05.27

Grįžimas: 2013.06.02

Skrydžio kaina į abi puses: 378lt

Apgyvendinimo kaina (už 6 naktis) nuo 439 lt

 

Skrydis:

skrydis i paryziu

 

Skrydį į abi puses galite užsisakyti paspaudę nuorodą čia: Lėktuvo bilietai

 

Viešbutis:

Šiuo metu siūlome apsistoti Appart’City Le Port-Marly  3* viešbutyje. Už 6 naktis sumkėsite tik 439 Lt.Viešbutis įsikūręs prie miesto centro, tik už 35 km, nuo oro uosto.

Apžiūrėti viešbutį galite paspaudę nuorodą čia: Viešbutis Paryžiuje.

 

Užsisakyti viešbutį galite paskambinę mums telefonu arba  elektroniniu paštu.

 

Ką vertą pamatyti Paryžiuje?

Šis miestas iš tiesų įspūdingas savo statiniais, kultūra bei grožiu. Jį aplankius, norėsis sugrįžti čia dar sykį.Negalite kelionės į Paryžių metu nepamatyti Notre Dame Katedros.Pasivaikščiokite rytine dalimi šalia Quai de la Mégisserie gatvės, kuri yra lygiagrečiai su Senos upe ir parduotuvėlėmis. Po vieno kvartalo pereikite į kitą gatvės pusę ir vėl eikite rytine puse, apžiūrinėkite bouquinistes (kioskus) ir “pajuskite” tikrąjį Paryžių, nepamirškite Luvro muziejaus.Palikite laiko pasivaikščioti po Jardin des Tuileries sodą.Manau niekada, kad ir kiek keliautumėte į Paryžių, neatsigėrėsite Liuksemburgo sodų. Jis yra įsikūręs prie kairioji upės kranto, ir Saint Germain-des-Prés bei Saint Sulpice zonų kaimynystėje, kurios taip pat negali būti pamirštos. Kaip galima atvykti į Paryžių ir nepamatyti Eifelio bokšto? Jeigu neturite daug laiko, būtina bent nusifotografuoti prie jo. Jeigu verčiau norite tik apžiūrėti, o ne užkilti į viršūnę, galite užeiti į Architektūros Muziejų šalia Trocadéro Métro sustojimo.

 

 

Turite klausimų? Ieškote kitų lėktuvo bilietų ar domina paskutinės minutės kelionių pasiūlymai? Skambinkite mums telefonu 869244022 arba rašykite el. paštu: informacija@etours.lt

Taip pat maloniai laukiame apsilankant mūsų agentūroje, esančioje VCUP, 3 aukšte, Konstitucijos pr. 16, Vilnius

Gaukite geriausius kelionių pasiūlymus pirmi

Naujienlaiškio prenumerata.

Prašome palaukti

Dėkojame už registraciją

eTours